הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בקרוב: חבילת דקאר-פרו למיצובישי טרייטון

כלמוביל תציע חבילת שטח ייחודית גם לטנדר העבודה בשיתוף אספיר

מערכת עולם הרכב  13.04.20 - 11:57

תגיות: מיצובישי

בשורה לעכברי השטח: חברת כלמוביל פרסמה השבוע כי בקרוב תחל לשווק חבילת שטח עם מיגונים, הגבהות וקישוטים מסדרת דקאר-פרו, גם עבור רכב העבודה החדש מיצובישי טרייטון. זאת, בשיתוף חברת 'אספיר' שגם אחראית לפיתוח טכני של הערכה.   

בחבילה זו, ניתן למצוא הגבהת מרכב ב-5 ס"מ, עם בולמים וקפיצים משודרגים, חישוקים משולבים עם צמיגי שטח, מדרגות היי-ליפט, מיגון תחתון מלא, קשת העמסה, ועוד אלמנטים עיצוביים כאלה ואחרים ייחודים לגרסת ה-PRO. כל הרכיבים נרשמים ברשיון הרכב ומאושרים לשימוש על ידי משרד התחבורה. 

ביבואנית מסרבים לנקוב כעת במחיר ומפרסמים כי העלויות תהיינה זמינות רק במהלך חודש מאי בסמיכות למועד ההשקה הרשמי של הטרייטון פרו-דקאר. ואולם, אם להסתמך על חבילת הדקאר-פרו של הפג'ארו, שנמכרת תמורת כ-20 אלף שקלים, יש להניח שמדובר בסכומים דומים.  

בינתיים, מדווחים כלמוביל על מכירת 300 רכבי טרייטון 2020 מאז הושק בינואר האחרון במחירים שהחלו ב-199 אלף שקלים. הדגם מצויד במנוע 2.2 ל' טורבו דיזל חדש בהספק מרבי של 150 כ"ס ו-48 קג"מ בחיבור אל תיבת 6 מהיריות ידנית בדגמי הבסיס ואל תיבת 6 מהירויות אוטומטית והנעה כפולה בדגמים הבכירים.

כל החדשות על מיצובישי בעולם הרכב של ערוץ הספורט