קנית יונדאי או מיצובישי ופוטרת? כולמביל תקנה את הרכב בחזרה

כלמוביל יבואנית יונדאי ומיצובישי בישראל יוצאת במבצע "ראש שקט" במסגרתו תקנה מכוניות בחזרה בטווח של ששה חודשים

ניר בן טובים  05.05.20 - 12:25

תגיות: יונדאי

תחילת כתבה

מהלך מהפכני של קבוצת כלמוביל כנגד גלי הפיטורים. החברה הודיעה היום (שלישי) כי תפעיל מעטפת "הגנה" ללקוחות מותגי יונדאי ומיצובישי שרכשו רכב חדש, החל בדגמים זולים כמו i10 ועד סנטה פה ומיצובישי אאוטלנדר PHEV, ופוטרו מעבודתם בעקבות השבתת המשק. התכנית תצא לדרך תחת הססמא "כלמוביל בראש שקט" והינה נדבך מתוך תכנית פתרונות רחבה יותר במסגרת התמודדות הענף מול השלכות נגיף הקורונה.  

רכישת המכוניות בחזרה איננה זמינה עבור מי שרכשו רכב לפני חצי שנה, אלא עבור מי שאספו את רכבם החדש כעת ועשויים לאבד את מקום עבודתם בעתיד בין אם בגלל חל"ת או במסגרת קיצוצים. המשמעות היא, שכל רכישה של מכונית יונדאי או מיצובישי מגיעה עם "תעודת אחריות" לקניה חוזרת בטווח ששה חודשים קדימה בהתאם לקריטריונים שצוינו. יש להבהיר כי הלקוח יקבל כספו בחזרה בכפוף לירידת הערך שלה בתקופת הזמן שבין קבלתה לבין הרכישה החוזרת על ידי כלמוביל. 

למרות שנראה כאילו גל הקורונה הראשון נמצא מאחורינו, בחברה מעריכים כי קיימת אי-וודאות גדולה סביב המשך תפקודו של המשק, ולכן בוחרים לספק ללקוחות יונדאי-מיצובישי חווית קניה קצת פחות מרתיעה בימים אלו. "מדובר בצעד חסר תקדים, אשר מקל בתקופה הנוכחית על ההחלטה ברכישת רכב חדש. בקרוב נציע עוד פתרונות לטובת הצרכן", כך נמסר.

עוד הרבה על מותג יונדאי בעולם הרכב של ערוץ הספורט