הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הרשמה מוקדמת למיצובישי אאוטלנדר 2021

כלמוביל פתחה את פנקס ההזמנות לדור הרביעי של מיצובישי אאוטלנדר

ניר בן טובים  27.04.21 - 11:53

תגיות: מיצובישי

תחילת כתבה

יבואנית רכבי מיצובישי לישראל חברת כלמוביל פרסמה היום (שלישי) כי תאפשר לבצע הזמנה מוקדמת של הדור הרביעי של מיצובישי אאוטלנדר החדש שנחשף בחודש פברואר האחרון במסגרת השקה מקוונת בארה"ב (דרך ערוצי מותג Aamzon). האאוטלנדר עבר מקצה שיפורים יסודי ביחס לדור השלישי לא רק בעיצובו החיצוני כי אם בכל המאפיינים הטכנולוגיים, החל באבזור, הבטיחות ויחידות הכוח שלו. בשלב זה אין מחירים רשמיים שלו, אך הערכה זהירה מצביעה על כך שישמר את המצב הקיים, כלומר 170 אלף שקל וצפונה משם עם תנודות קלות למטה או כלפי מעלה.

אאוטלנדר ימשיך לשרת את המשפחה המורחבת בתצורת קרוסאובר 7-מושבים על שלוש שורות. הוא שימושי יותר מהדגם היוצא בזכות גדילה של 4 ס"מ בבסיס הגלגלים, צמיחה של 3 ס"מ ברוחב וכן גובהו צמח מעט, מה שמניב חלל פנים מרווח יותר במיוחד בשטח הברכיים בין השורה השניה והשלישית וסביבת עבודה נעימה יותר גם בהיבט התרכובות שהולבשו על השלדה. 

הפרטים המלאים אודות הדגם שישווק בארץ חסרים, אבל אנחנו כן רשאים לדווח על חלק מהציוד הנלווה שלו כפי שיופיע בקטלוג הישראלי; מסך מגע ראשי 10 אינץ', בקרת אקלים תלת אזורית, 11 כריות אוויר, מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות רבות, משטח טעינה לסלולרי ועוד. רמות גימור בכירות יותר, כפי שהן מופיעות במפרטים הבינלאומיים מוסיפות גם מערכת שמע משופרת של BOSE, לוח מחוונים דיגיטלי, מושבי עור ועוד.

מבחינת מנוע הוא מצויד ב-2.5 ל' (במקום 2.4 ל') בהספק מרבי של 181 כ"ס בחיבור אל תיבת הילוכים רציפה והנעה כפולה עם מספר מצבי נהיגה לכביש ולנהיגה בשטח. זמן ההאצה ל-100 קמ"ש נאמד ב-9 שניות. טרם ידוע לגבי שאר הגרסאות שיגיעו איתו כשינחת כאן בחודש יולי הקרוב (פלאג-אין וכדומה). 

ארז סבג, מנהל חטיבת מיצובישי בישראל מסר: "יש צמא בשוק לדגם הפופולארי בישראל והנמכר ביותר בקטגוריית SUV 7 מקומות. פתיחת המכירה המוקדמת החלה לאחר שהחברה קיבלה בחודשים האחרונים פניות רבות של לקוחות פרטיים, אשר מעוניינים להזמין את האאוטלנדר החדש. על מנת להקל על המכירה ללקוחות ולהיערך מראש, הוחלט לפתוח את המכירה המוקדמת ולאפשר למי שיחפוץ להזמין ולשריין מראש את האאוטלנדר החדש". 

לינק לרישום למכירה המוקדמת: מיצובישי אאוטלנדר דור 4