הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שמיר תעשיות אופטיקה ו-Alpine ישתפו פעולה

המטרה: שיפור איכות הראיה והביצועים המשותפים בפורמולה 1

מערכת עולם הרכב  07.05.21 - 15:21

תגיות: פורמולה 1

שמיר תעשיות אופטיקה, המפתחת והיצרנית העולמית המובילה של עדשות משקפיים, וקבוצת הפורמולה 1, Alpine F1 Team, הכריזו היום (שישי) על שותפות חדשה וחדשנית שבה תשמש שמיר כשותפה בתחום האופטיקה של הקבוצה. שיתוף הפעולה, פרי יוזמתה של סוכנות שיווק הספורט של קבוצת המדיה "אומניקום", שואף לשפר את איכות הראייה והבטיחות של חברי צוות המרוצים ובסופו של דבר את ביצועיהם המשותפים.

השותפות היא ביטוי טבעי לערכים המשותפים בתחום של טכנולוגיות מתקדמות, חדשנות, ביצועים איכותיים, תגובה מהירה, דיוק, בטיחות ועבודת צוות מעולה. השותפות תביא להקמתה של המעבדה הראשונה מסוגה במרוצי פורמולה 1 לשיפור הראייה, ובמטרה לספק בדיקות עיניים באיכות גבוהה לחברי Alpine F1 Team  ולנהגי המרוץ של Alpine Academy כמו גם לצוות המטפל ברכב ושאר בעלי התפקידים במטה שבבריטניה ובווירי-שאטיון שבצרפת.

מהנדסי הקבוצה ומהנדסי שמיר ישתפו פעולה במחקר ופיתוח ויחקרו טכנולוגיות חדשות לשיפור ביצועי מרוצים ובטיחותם תוך התמקדות בראייה, לרבות משקפות וקסדות עם סנוור מופחת, ועדשות המונעות הצטברות אדים (אנטי-פוג) עבור הקסדות של המהנדסים והמכונאים וחידושים נוספים.

דויד בריביו, מנהל המרוצים ב-Alpine F1 Team, אמר: "מצוינות בפורמולה 1 מחייבת הצטיינות בכל התחומים ועל-ידי כל המשתתפים. לעתים קרובות נוטים לשכוח את חשיבות הראייה למרות שבכוחה ליצור הבדל משמעותי בביצועים. כפי שראינו במקצועות ספורט רבים ושונים, כגון סקי וראלי, ספורטאים המסוגלים להתמקד באופן מדויק, ללא הסחות הנובעות מסנוור, טשטוש או הבהקים   מגיעים לביצועים טובים יותר. שמיר מפתחת טכנולוגיה אופטלמית חדשנית המובילה בעולם ואנו מצפים לבחון יחדיו  כיוונים  רבים ושונים".