הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כשרונאלדו פגש את נהגי הפורמולה 1 של פרארי

הפורטוגזי בן ה-36 קפץ לביקור במטה המרכזי של פרארי במראנלו. הוא לא עזב לפני שהוא קנה לעצמו צעצוע חדש

בועז קורפל
בועז קורפל  12.05.21 - 15:24

שחקן הכדורגל של יובנטוס, כריסטיאנו רונאלדו (36), מצא פתרון מעניין להתגבר על התבוסה של הקבוצה שלו למילאן בתוצאה 3-0, תבוסה שמסבכת את יובנטוס בליגה האיטלקית ומקטינה משמעותית את הסיכויים שלה להופיע בעונה הבאה בליגת האלופות. רונאלדו קפץ לביקור במראנלו שליד בולוניה שם נמצאים מפעלי המכוניות של פרארי ובהזדמנות הזאת הוא פגש את שני נהגי הפורמולה 1 של הקבוצה המפורסמת ביותר בעולם, שארל לקלר וקרלוס סאינז.
 
רונאלדו הגיע לביקור כשהוא מלווה באנדראה אניילי נשיא קבוצת הכדורגל ומי שקיבל את פניהם הוא ג'ון אלקן, נשיא פרארי. רונאלדו ידוע באהבתו למכוניות ספורט ולמכוניות על חזקות ואקזוטיות (במיוחד תוצרת בוגאטי), ולמרות שלא פורסם במועד הביקור על התעניינות במכונית ספציפית של פרארי, נראה כי מטרת הביקור הייתה הרבה יותר קונקרטית מאשר ביקור נימוסין.
 
קבוצת המרוצים שממוקמת בסמוך למפעל המכוניות שלחה לפגישה עם הכדורגלן המפורסם את ראש הקבוצה, מתיאה בינוטו ואת שני הנהגים וגם את המכונית של שארל לקלר ושלושת הספורטאים ניצלו את ההזדמנות לצילום מזכרת כשרונאלדו העניק לשני הנהגים חולצה אישית עם הקדשה וקרלוס סאינז העלה זכרונות מהימים בהם רונאלדו שיחק בריאל מדריד, הקבוצה שסאינז אוהד באופן אישי כיליד העיר.

רונאלדו שוטט בקווי הפיתוח של פרארי וזכה להסברים מלומדים אודות אופן הרכבת המכוניות וההסטוריה של המותג. לבסוף, כך פורסם בעתון האיטלקי 'קוריירה דה לה סרה' מצא לעצמו פיצוי הולם אחרי ההפסד הצורם למילאן בדמות מכונית פרארי חדשה: פרארי SP1 מונזה. כן, בדיוק אותה מכונית שרכש כוכב הכדורגל של הקבוצה היריבה זלטאן איברהימוביץ' תמורת 2 מיליון יורו לרגל יום הולדתו ה-38 לפני כשנתיים. לבריאות.