הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פאולו דיבאלה: ככה חוגגים את הגול ה-100

על אף שלא זומן לנבחרת ארגנטינה, דיבאלה מצא דרך טובה לפצות על תחושת האכזבה לרגל חגיגות גול ה-100 בקריירה שלו

בועז קורפל
בועז קורפל  18.05.21 - 15:35

שחקן הכדורגל הארגנטיני של יובנטוס אמנם לא בקליבר של בן הקבוצה שלו, כריסטיאנו רונלדו, אבל השבוע הוא הראה שיש לו שאיפות ללכת לפחות בדרכו של הפורטוגלי האגדי שמחזיק באוסף מרשים של מכוניות אקזוטיות ולאחרונה גם ביקר במפעלי פרארי והזמין את אחת המכוניות היקרות ביותר שלהם: פרארי מונזה SP2.
 
דיבאלה בן ה-28 היגר לאיטליה לפני 9 שנים ושיחק במדי קבוצת הכדורגל פלרמו ולפני 5 שנים הוא עבר לשחק בשורות קבוצת הכדורגל יובנטוס. לאחרונה כבש דיבאלה את שערו ה-100 בקריירה המקצוענית ולכבוד האירוע הוא החליט לפנק את עצמו במכונית אקזוטית משלו אם כי בקליבר אחד מתחת למכונית של רונלדו והוא "מסתפק" בלמבורגיני אוונטאדור S בגרסת רודסטר פתוחה.

כמו חברו לקבוצה, גם דיבאלה השאיר מזכרת מיוחדת לאנשי המפעלים של לבמבורגיני בבולוניה, חולצה חתומה אישית שלו ממדי קבוצתו, ומיד התפנה להתפעם מהמנה העיקרית; הלמבורגיני אוונטאדור S מציעה מנוע בנפח 6.5 ליטר בתצורת V12 בהספק 730 כוחות סוס והיא מזנקת מעמידה ל-100 קמ"ש תוך 3 שניות וממשיכה ל-200 קמ"ש תוך 6 שניות נוספות בדרך למהירות מרבית של 350 קמ"ש.

"עם האוונטדור זו הייתה אהבה ממבט ראשון. חיכיתי כמה שנים לפני שקניתי אותה, אבל עכשיו זה כבוד וזכות להיות בעלים שלה. למבורגיני צריכה להיות צהובה. אני אוהב כמה זה נראה מרשים ואני יכול להזדהות איתה בצורה מושלמת: היא צעירה, משוחררת ומעוררת רגשות עזים, גם בזמן שאני מסתכל עליה וגם בזמן שאני נוהג בה", ציין דיבאלה.