הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טסלה הודיעה על פתיחת שלושה אתרי טעינה נוספים בישראל

בסה"כ מפעילה החברה בישראל 5 אתרים ובהם 28 מטענים מהירים. לטענתה מטען כזה יכול בחמש דקות לטעון את המודל 3 בטווח של 120 ק"מ

מערכת עולם הרכב  11.08.21 - 12:19

תגיות: טסלה

חברת "טסלה" הודיעה היום (רביעי) על חנוכת 3 אתרי טעינה חדשים באילת, עפולה ומצפה רמון ובהם 16 מטענים מהירים (Supercharger ). יחד עם האתרים החדשים תפעיל טסלה בישראל 5 אתרי טעינה - השניים הנוספים ממוקמים בתל אביב ובחיפה - ובהם בסך הכל  28 מטענים מהירים.

בחמשת אתרי הטעינה מותקנים מטעני V3 מהירים שלפי טסלה יכולים לטעון  בחמש דקות את המודל 3 לונג ריינג'  של החברה בטווח של כ-120 ק"מ. בעלי המכוניות יכולים לעקוב אחר קצב הטעינה דרך אפליקציה ייעודית ומקבלים הודעה על השלמתה.  ב"טסלה" אומרים שבכוונת החברה להמשיך ולפרוס את הרשת המהירה שלה על מנת לאפשר לבעלי המכוניות להשתמש ביתרונות הטעינה המהירה ולנוע בקלות בכל רחבי המדינה.

בתוך כך, דיווח הבוקר עיתון "דה מרקר" כי טסלה אישרה שבכוונתה לפתוח בעתיד את רשת הטעינה שלה גם לבעלי מכוניות חשמליות אחרות. לא ברור עדיין מתי יפתחו העמדות לשימוש רחב אולם לפי הדיווח עד סוף 2022 מתכננת החברה לפתוח עוד שבעה אתרי טעינה בכל הארץ כשכל אחד מהם מספר עמדות טעינה בהספק של 250 קילו-ואט. פתיחת העמדות לכל בעלי המכוניות החשמליות היא חלק ממדיניות החברה הבינלאומית.