הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גם מנכ"ל וולוו משתתף: החלה הרשמה לכנס אקומושן

האירוע התשיעי של כנס Ecomotion יתקיים גם השנה במתכונת וירטואלית עם מיזמים פורצי דרך בעולם התחבורה ודוברים בכירים מענקיות בתחום הרכב והאלקטרוניקה

מערכת עולם הרכב  21.03.21 - 13:20

תגיות: אקומושן

החלה ההרשמה לכנס התשיעי של Ecomotion שיצא לדרך ב-18 במאי ויימשך עד ה-21 במאי. גם השנה הנוכחית, כפי שהיה ב-2020 כל הדוברים והמציגים יבצעו את הפרזנטיות באמצעים וירטואלים עקב מגבלות נגיף הקורונה. מדובר באחד הכנסים החשובים ביותר בשנים האחרונות בישראל במסגרתו מוצגים פיתוחים רבים בענף הרכב והאלקטרוניקה בשילוב ויזואלי ואמצעי הדגמה מציאותיים. בשנה הקודמת השתתפו בו למעלה מ-3,000 אנשים מ-61 מדינות. מדוברות הכנס נמסר כי "כל סטרטאפ יוכל לארח במשרדיו וירטואלית מספר משתתפים ב-Live, עם מספר אפשרויות, מהצגת הצוות, דרך שיחה עם ה-CEO, ועד הצגת מעבדות המחקר והפיתוח כולל Demo".

בין הדוברים המרכזיים שייקחו חלק באירוע השנה, נמנה את מנכ"ל וולוו האקן סאמולסן, סנג'אי רבי - ראש חטיבת התחבורה החכמה והרכב במייקרוסופט, אנה ווסטברג נשיאת וולוו אוטובוסים, ראש חטיבת הנהיגה האוטונומית ב-BMW ד"ר ניקולאי מרטין, מנכ"ל חברת Magna ג'ו ג'ורג ועוד הרבה.  בצד החברות נמסר כי משתתפות רנו-ניסאן-מיצובישי TE connectivity, וכן חברת Motional לה מיזם משותף עם חברת יונדאי בתחום הנהיגה האוטונומית. 

להרשמה לאירוע: https://www.ecomotionweek.com/

מיזם Ecomotion נוסד בשיתוף המכון הישראלי לחדשנות, המנהל לתחבורה חכמה באחריות משרד רוה"מ ומשרד הכלכלה.