הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אפילו קן בלוק עבר לרכב חשמלי

המשרד החדש של נהג הראלי ואלוף הג'ימאקנות המסחרר יהיה מכונית חשמלית של אאודי

מערכת עולם הרכב  16.12.21 - 11:40

תגיות: קן בלוק

ה-אאודי S1 'האני' תככב בסרטון הנהיגה הבא של קן בלוק בערוץ היוטיוב שלו, שזכה לכינוי "Elektrikhana" לרגל האירוע. מדובר במכונית חשמלית עתידנית של אאודי אך בעלת מודעות היסטורית. השם 'S1' לא מתנוסס עליה לחינם כי למעשה יש כמה קווי דמיון עם Audi Sport Quattro S1 E2 האגדית, שאיתה הגרמנים חוללו סערה טכנולוגית בקבוצת B של אליפות הראלי העולמית וכן זכתה לתהילה במהלך הטיפוס המיתולוגי שלה בפייקס פיק (ולא רק שם). 

ה-'Hoonitron', של קן בלוק, חולק את הפרופיל המאוד חסון שלו עם ה-S1 האמיתית, אבל גם את עבודת הספויילרים המוגזמת שלה. המרכב גם בנוי בצורה איתנה מאוד סביב קשתות הגלגלים ורואים פה ושם כמה אלמנטים ברוח רטרו כמו 'פנסים גבוהים' בגריל. אין ספק שהתוצאה מיוחדת ובמיוחד מפתיעה, שכן העיצוב של המכונית הזו נעשה תוך ארבעה שבועות בלבד, לפי אודי.

אאודי לא מפרסמים מפרט מדויק של המכונית. ברור של-S1 יש הנעה כפולה תרומת שני מנועים חשמליים ולפי דבריו של קן בלוק יש לה כוח מופרז בדיוק כמו שהוא אוהב. לפי התאורים שלו, אפשר "להיסחף לתוך סופגניה (סחרור במקום) ישר מעמידה במהירות של 150 קמ"ש". בקיצור, מובטח לנו סרטון מהנה מאוד, גם אם קצת חרישי מכוון הליבה של המכונית. 

למי שלא מכיר את קן בלוק, מומלץ להריץ חיפוש ביוטיוב כדי להתרשם מהאישיות והכישורים; בלוק הוא נהג ראלי ויזם הידוע בעיקר בזכות סרטוני ה-'Gymkhana' שלו שצברו מיליוני צפיות לאורך השנים בהם עבד בעיקר עם חברת פורד. הסרטונים שלו מאופיינים בגוון קולנועי בהם הוא נוהג מפלצות מוטוריות ברמת דיוק של אסטראונטים בין רחובות צפופים, מבנים נטושים, גשרים, נמלים ומה לא. יש למה לחכות.