הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מיזם חשמלי: שיתוף פעולה בין אלדן לחברת EV מוטורס

חברת הליסינג והשכרת רכב מרחיבה פעילות לתחום הרכב החשמלי

מערכת עולם הרכב  28.12.21 - 14:52

תחום פעילות המכירה והליסינג של חברת 'אלדן תחבורה' מתרחב. בימים האחרונים הוכרז שיתוף פעולה בין חברת ההשכרה הוותיקה לבין יבואנית מותגי הרכב החשמלי JAC ו-LEVC, חברת EV מוטורס. במסגרת זו נמסר כי יוקם מיזם המוקדש לשיווק כלי רכב חשמליים המיובאים על ידי EV מוטורס עם פניה לגופים המוסדיים, חברות ההשכרה וכן בעסקאות המותאמות ללקוח הפרטי. EV מוטורס השיקה לפני כמה חודשים סנוניות ראשונות לשני המותגים במרכזם דגם קומפקטי (ג'יפון) בעל מנוע קונבציונלי, וכן הציגה בארץ דגמים מיוחדים לשירותי התחבורה כמו המונית הלונדונית החשמלית.

עבור חברת אלדן, שהכנסותיה ממכירות רכב והשכרה צמחו השנה בעשרות אחוזים, זהו צעד אסטרטגי מחויב המציאות שמקרב אותה לתחום הרכב החשמלי, על אף שטרם חווינו בארץ את הפרשנות החשמלית של כלי הרכב הפרטיים של JAC. הצפי הוא, לדברי הצדדים שבמהלך השנה הבאה ישווקו תחת המיזם למעלה מ-2,000 מכוניות חשמליות, כאשר את מכלול השירותים, האחריות והתחזוקה תספק חברת EV מוטורס.

שי דהן מנכ"ל משותף באלדן מסר: "הקמת המיזם המשותף עם קבוצת "E.V. Motors" מאפשרת לאלדן להרחיב את מגוון פעילויותיה בסינרגיה מלאה לתחומי פעילותה של אלדן...הרכב החשמלי הוא נקודת ציון בעתיד של עולם הרכב והשת"פ הנוכחי הינו בשורה נוספת שאנו שמחים להביא ללקוחותינו בפרט ולכלל ציבור הנהגים בישראל".