הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בנוהל: המילטון זכה בגרנד פרי בריטניה

צפו: ניצחון 6 ב-7 שנים בסילברסטון. בוטאס צנח למקום ה-11

ברק צינמון
ברק צינמון  02.08.20 - 18:30

יש שלושה דברים בטוחים בחיים: מיסים, מוות וניצחון של לואיס המילטון בגרנד פרי של סילברסטון. שיאן הזכיות של המרוץ עשה זאת היום (ראשון) בפעם השישית בשבע השנים האחרונות לאחר שהוליך מהרגע הראשון ועד האחרון. כדי לסבר את האוזן על הדומיננטיות של מרצדס: זהו ניצחון שביעי של הקבוצה בשמונת המרוצים האחרונים של המסלול.

אל המקום השני הגיע מקס ורסטאפן, שהצליח לנצל פנצ'ר של ולטרי בוטאס וההולנדי עבר אותו בהקפה ה-50. הנהג הצעיר סיפק גם את ההקפה המהירה של המרוץ ואילולא רד בול בחרה להחליף צמיגים לפני ההקפה האחרונה, ורסטאפן יכל גם לחלוף על פניו של המילטון, שסבל מפנצ'ר בשלבים האחרונים של המרוץ.

מי שהגיע אל המקום השלישי הוא שארל לקלר, שזהו הפודיום השני שלו השנה. הנהג של פרארי יכל לחייך לאחר ששמר על יציבות והראה שגם בתקופה הפחות טובה של קבוצת הפאר האיטלקית, יש לה אור בקצה המנהרה.

הדרמה הגדולה בסוף המרוץ גרמה לכך שוולטרי בוטאס התדרדר אל עבר המקום ה-11, שני סיבובים לסיום לאחר שברוב חלקי המירוץ היה במקום השני. הנהג המפתיע של היום הוא דניאל ריקארדו, שהוכיח כי הוא עדיין לא איבד את זה, כשהאוסטרלי טיפס מהמקום השמיני אל הרביעי. במקלארן, לאנדו נוריס הראה פעם נוספת כי הוא הדבר הבא בסבב, כשהאנגלי גילה בגרות וסיים במקום החמישי.

נעבור למאוכזבת הגדולה של השבוע האחרון, רייסינג פוינט. לאחר ש"המרצדס הוורודה" פתחה את העונה בצורה פנטסטית, בחמישי התברר כי סרחיו פרס נמצא חיובי לנגיף הקורונה והוא לא יוכל להתחרות בשני המרוצים של אנגליה. ניקו הולקנברג שנותר בתחילת העונה ללא כיסא, נקרא להיכנס לוואקום, אך דקות ספורות לתחילת המירוץ התברר כי הגרמני לא יוכל להתחרות בגלל תקלה טכנית ברכב. שלושה ימים שמסכמים בצורה הטובה ביותר את הקריירה של הולקנברג.