כשמותג קופרה פגש את אקדמית הרוכבים של ולנטינו רוסי

שיתוף פעולה נרקם בין יצרן רכבי הספורט הספרדי לרוכב המוטו GP האגדי

ניר בן טובים  22.06.21 - 07:15
קופרה משתפים פעולה עם אקדמית המירוצים של ולנטינו רוסי
קופרה משתפים פעולה עם אקדמית המירוצים של ולנטינו רוסי
תחילת כתבה

שותפות חדשה הוקמה לתמיכה באקדמיית הרוכבים של ולנטינו רוסי. קופרה, מותג הרכב הספרדי המביע באופן די ברור את זיקתו לספורט מוטורי, הופך לשותף הרשמי של VR46.

במסגרת שיתוף הפעולה שיתפרש על פני שלוש שנים, הועבר למטה טבוליה חצי תריסר של רכבי קופרה פורמנטור VZ עם 310 כ"ס ו-40 קג"מ בחיבור אל הנעה כפולה ותיבת DSG-7, הדגם הראשון שתוכנן ופותח על ידי המותג כמעט בפני עצמו. רכבי הכביש-שטח בצבע נחושת מוקדשים להנהלת האקדמיה ולחלק מהרוכבים שלה, כולל מורבידלי (MotoGP), מנזי (מוטו 2), מיניו ואנטונלי (מוטו 3) לטיולים ועסוקים אחרים הכרוכים בפעילות השוטפת.

ההחלטה של ​​קופרה להצטרף לאקדמיית הרוכבים VR46, שנוסדה על ידי ולנטינו רוסי בשנת 2014 במטרה לקדם את כישרונות ה- MotoGP הצעירים הייתה ללא היסוס. מותג מכוניות הספורט חולק את מטריית התפעול שלו עם קונצרן פולקסווגן, יחד עם אאודי ודוקאטי, שכבר חוו סוג כזה של שותפות עם רוסי בשנת 2018.

פיירנטוניו ויאנלו, מנהל CUPRA איטליה, הצהיר לרגל מסירת המכוניות: "הפרויקט הזה שנולד יחד עם VR46 Academy Riders היה מבוקש מאוד מצדנו, ובאותה עת זו הייתה החלטה טבעית ביותר עבור כולנו. מצאנו את עצמנו חולקים את הפילוסופיה, את רוח הצוות, את הערכים ואת העקרונות של שני המותגים, ולכן אנו נרגשים להיות מסוגלים להתחיל את שיתוף הפעולה הזה, בטוחים שנוכל להעביר את אותה תשוקה לכל צד בהתאמה, אשר מהיום יוכל לסמוך על דרך משותפת מרגשת. שיתוף פעולה זה גם מחזק את המיקום העצמאי והלא שגרתי של קופרה, התואם את פילוסופיית החיים המאפיינת את חובבי הדו גלגלים, ומבליטה את ערכיהם".


 

השותפות כוללת גם תוכנית תקשורת וסדרה של פעולות באמצעות מדיה חברתית עם רוכבי VR46 Riders Academy.  אלסיו סלוצ'י, ראש האקדמיה לרוכבי VR46 במהלך ההכרזה על שיתוף הפעולה מסר: "עבורנו זה מקור גאווה רב לחנוך את שיתוף הפעולה עם קופרה, מותג שאנו חולקים את התשוקה לאתגרים וערכי המקצועיות ומחויבות בעין מופנית תמיד לעתיד. אנו בטוחים כי התכונות והפוטנציאלים הרבים של קופרה פורמנטור יוכלו לפרש בצורה הטובה ביותר את צרכי הנהגים שלנו במהלך נסיעתם".