רוי ניסני יפתח את אימוני וויליאמס באוסטריה

נהג המירוצים הישראלי ישוב להגה של מכונית ה-FW43B במסגרת הגרנד פרי באוסטריה בעוד עשרה ימים

ניר בן טובים  22.06.21 - 19:37

תגיות: רוי ניסני

תחילת כתבה

בהצהרה שפורסמה היום (שלישי) נמסר מקבוצת וויליאמס כי רוי ניסני יהיה מאחורי ההגה של ה-FW43B באימון הראשון שלה בגרנד פרי האוסטרי, בעוד עשרה ימים, ה-2 ביולי (המירוץ השני שיערך ברדבול רינג). הנהג הישראלי יחליף שוב את הנהג הבכיר של הקבוצה, גורג' ראסל, שישתתף במקצה השני. "אני מצפה לחזור למכונית באימון הראשון של הגרנד פרי האוסטרי," אמר ניסני. "אחרי שנהגתי בצרפת יש לי זיכרונות טריים מאוד מהנהיגה ברכב ולכן זה נהדר לחזור לקוקפיט של FW43B כל כך מהר. "אני חושב שהאימון יועיל מאוד" אמר.

מנהל הקבוצה, דייב רובסון, טוען שראשי וויליאמס ממשיכים להביע אמון ביכולות של ניסני ובתרומה הגדולה שלו לניתוח הנתונים לקראת המירוץ. "לקראת הגרנד פרי האוסטרי רוי יחזור לנהוג באימון הראשון הראשון, בשל העבודה הטובה שלו בצרפת, ולנוכח ההתאמות הרבות שאנחנו מתכננים לעשות ברכב, אין לי ספק שרוי יתרום לקבוצה להשיג את ההתאמות הנכונות". ניסני הוסיף: "מקווה שאסייע להם להתקדם ולשפר את עמדת הדירוג במירוצים עצמם. גו'רג' ראסל וניקולאס לאטיפי מדורגים במקומות ה-17 וה-20 בהתאמה. בדירוג היצרנים ווליאמס במקום התשיעי ללא נקודות, אחריה קבוצת האס.  

ניסני בן ה-26, ממשיך במקביל להתחרות בסבב הפורמולה 2 עם קבוצת DAMS. הישג השיא של ניסני השנה אירע במונקו כאשר העפיל למקום השלישי. הקבוצה מדורגת כרגע במקום התשיעי עם 24 נקודות, בעוד ניסני מדורג במקום ה-14 עם 12 נקודות. בן קבוצתו, מרקוס ארמסטרונג הניו-זילנדי מדורג במקום ה-15 אף הוא עם 12 נקודות. המירץ הבא בסבב הפורמולה 2 ייערך בסילברסטון בין ה-16 ל-18 ביולי.