הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ורסטאפן על המילטון: "חגג כשאני בביה"ח"

הדרמה בפורמולה נמשכת. הבריטי הגיב: "תמיד אתחרה בקשיחות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.07.21 - 23:45

אחרי דרמה ובהלה גדולה שעברה היום (ראשון) על הפורמולה 1, הגיע שלב התגובות. הקרב הבלתי נגמר בין לואיס המילטון למקס ורסטאפן עלה מדרגה לכיוון בלתי צפוי, שלא נראה כי לאף אחד מהצדדים היה רצון שיקרה.

כבר בסיבוב הפתיחה של הגרנד פרי הבריטי, ורסטאפן והמילטון התגשו זה בזה במהירות אדירה של 290 קמ"ש. ההולנדי הועף מהמסלול בעוצמה גבוהה, החליק על מלכודת החצץ ופגע בקיר הצמיג בחבטה חזקה. ברגעים הראשונים היה חשש מהותי לבריאותו, אך למרבה המזל יצא נהגה של קבוצת רד בול ללא פגיעות משמעותיות. כתוצאה מכך, הנהג הבריטי נקנס ב-10 שניות, מה שלא הפריע לו לסיים בסופו של דבר במקום הראשון במקצה.

אך נראה כי לדעת הצד הנפגע, הענישה כלפי המילטון לא היתה מספקת. "שמח שאני בסדר. אני מאוד מאוכזב שיצאתי מהמירוץ בצורה שכזו", אמר ורסטאפן בחשבונותיו ברשתות, "העונש שניתן לא עוזר לנו ולא עושה צדק עם המהלך המסוכן שעשה לואיס (המילטון) על המסלול. לצפות בחגיגות שלהם בזמן שאני בבית החולים היה חסר כבוד ולא ספורטיבי, אבל אנחנו ממשיכים הלאה", הוסיף ההולנדי המאוכזב.

תגובתו של לואיס המילטון לא איחרה לבוא: "היום קיבלנו תזכורת לעד כמה הענף הזה מסוכן. אני שולח את ברכותיי למקס שהוא יריב יוצא מן הכלל. אני שמח לשמוע שהוא בסדר. אני תמיד אתחרה בקשיחות, אך בצורה הוגנת. הקבוצה שלי הראתה הרבה כוח היום. זה חלום עבורי לנצח אל מול הקהל הביתי".