הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

האיטלקי האחרון בפורמולה 1

העתיד של אנטוניו ג'ובאנצי באלפא רומיאו נראה קודר מתמיד וסיכוייו לחידוש החוזה, אפסו

בועז קורפל
בועז קורפל  04.11.21 - 12:52
(צילום: Getty)
(צילום: Getty)

תגיות: פורמולה 1

הסיכויים שנראה נהג איטלקי באליפות העולם במרוצי פורמולה 1 בעונה הבאה הולכים ופוחתים. על פי מקורבים לסאובר-אלפא רומאו, הסיכויים שאנטוניו ג'ובינצי יקבל חוזה חדש אפסיים.

האיטלקי בן ה-27 לא זוכה לתמיכה של פרארי לאחר החלטה של האחרונה להשאיר את ההחלטה על הנהגים של אלפא רומאו בידי הקבוצה השוויצרית ללא התערבות והשפעה וללא הנחה על מחיר המנועים בשנים הבאות כפועל יוצא מכך באופן ישיר.

קרנו של ג'ובינצי ירדה בעיניו של פרדריק ואסור, ראש הקבוצה של סאובר, בגראנד פרי של טורקיה שם הוא סירב למלא אחר הוראות קבוצתיות ולאפשר לקימי רייקונן לחלוף על פניו וזה עלה בנקודות יקרות לקבוצה. ג'ובינצי לא היסס למלא אחר ההוראות בגראנד פרי של ארה"ב אחרת הוא היה עלול להיזרק ממנה מידית.

למרות העונה הטובה באופן יחסי לאיטלקי שהצליח להציג מקצי דירוג טובים לצד כמה הופעות טובות במרוצים עצמם, יש הטוענים כי ואסור זקוק לנהג צעיר שיהיה שחקן קבוצתי לצידו של וואלטרי בוטאס בעונה הבאה ולא לנהג שמחפש להוכיח את עצמו ועלול לעורר בעיות בתוך הקבוצה.

בקבוצה משהים את ההחלטה עד לסוף העונה וכנראה שפרדריק ואסור יקבל אותה אחרי המרוצים האחרונים בפורמולה 2 באבו דאבי, שם הוא יזכה לראות על המסלול את גואן יו ז'ו הסיני, אוסקר פיאסטרי האוסטרלי ואת תיאו פורשייה הצרפתי וההחלטה תיפול על אחד מהם.