הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מדהים: המילטון ניצח בברזיל ועדיין בתמונה

צפו: הבריטי התחיל במקום ה-10, אך עקף את ורסטאפן לקראת הסיום

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.11.21 - 20:36

מאבק האליפות עשוי להיות צמוד עד הסוף. לואיס המילטון זכה הערב (ראשון) בגרנד פרי סאו פאולו באופן יוצא מן הכלל, לאחר שהתחיל את המרוץ במקום העשירי. בכך, הפער בינו לבין המוליך, מקס ורסטאפן, צומק ל-14 נקודות בלבד.

כזכור, האלוף המכהן נענש פעמיים עוד לפני המרוץ הגדול, כשהוא והקבוצה שלו, מרצדס, נתפסו על שתי עבירות, ולכן נאלץ להתחיל במיקום מאוד לא אידאלי. תחילה הוא קיבל עונש של חמישה מקומות למרוץ הסופי, ולאחר מכן נענש בכך שבמקצה הדירוג הוא היה צריך להתחיל מהמקום האחרון, אך שם הוא סיים חמישי ונתן לעצמו מקדמה יחסית טובה לסיטואציה אליה נקלע.

במהלך המרוץ המילטון ו-ורסטאפן נאבקו כמו חתול ועכבר, כשהאחרון מנע מיריבו עקיפה בסביבות ההקפה ה-48, בתקרית קטנה בה שני המתחרים יצאו מהמסלול. המארגנים הודיעו כי אין צורך בחקירה או בענישה על המקרה. בהמשך, המילטון הצליח לעקוף והוא חצה את קו הסיום בזמן של 1:32:22.851 שעות. ההולנדי סיים 10.496 שניות אחריו, והשלישי שהשלים את הפודיום בברזיל היה ולטרי בוטאס.

עד לסיום העונה בפורמולה 1 נותרו עוד שלושה מרוצים - בקטאר, בערב הסעודית ובאבו דאבי, ואם הבריטי ימשיך כך, הכל עוד יכול להיות פתוח.