הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אני לא חושב שלואיס המילטון יחזור"

ברני אקלסטון, נשיא ה-F1 לשעבר מעריך שהנהג האנגלי, אלוף העולם שבע פעמים בפורמולה 1 לא ישוב לעונת 2022

ניר בן טובים  24.12.21 - 15:16
ברני אקלסטון ולואיס המילטון (צילום: Getty)
ברני אקלסטון ולואיס המילטון (צילום: Getty)

תגיות: פורמולה 1

עברו מספר שבועות מאז סיום הגרנד פרי באבו דאבי שהעניק למקס ורשטאפן את התואר העולמי הראשון בקריירה שלו, זכיה הסטורית עבור רדבול שמנעה אליפות שמינית מלואיס המילטון (מרצדס) - אחד מהנהגים המוצלחים ביותר בתולדות הפורמולה 1. מאז, הרבה אנשים מצד רדבול ומרצדס דיברו על מה שקרה במסלול, היו עסוקים במחאות ודעות, אך האדם שכולם צמאים לשמוע ממנו, לואיס המילטון, פשוט ניתק את עצמו מהעולם.

האמירות האחרונות שלו נקשרו לסיום המירוץ עם לחיצת יד למקס וורשטאפן וכמה מילים לגבי העונה שחלפה, ואז שתיקה. להמילטון יש 26 מיליון עוקבים ברשתות החברתיות, ודממת האינסטגרם שלו מטרידה מאוד את ראש קבוצת מרצדס טוטו וולף ומעריציו של הבריטי בן ה-36. וולף הכחיש כל מאמר או פרסום שמדבר על פרישה אפשרית של המילטון וציין שהוא מאמין שיראה אותו מתייצב לאימוני הקבוצה בפברואר ויעמוד בתחייבות החוזית שלו (חתום לשנתיים נוספות). "הייתי מאוד רוצה שלואיס ימשיך להתחרות", אמר וולף. "הוא הטוב בכל הזמנים. כנהג, הלב שלו יגיד לו שהוא חייב להמשיך כי הוא נמצא ברגע הכי טוב בקריירה שלו".

גם ראשי ה-F1, במיוחד סטפנו דומניאלי, משוכנעים שהמילטון יחזור למסלול רעב מאי פעם בשנת 2022 וחדור מוטיבציה. עם זאת, לא כולם תמימי דעים. הבוס המיתולוגי לשעבר של הפורמולה 1, ברני אקלסטון, דיבר עם האתר השוויצרי 'בליק' בראיון ארוך, במסגרתו התייחס בזהירות הנדרשת לעתידו של הנהג הבריטי. "לפני כמה ימים דיברתי עם אביו - גילה המנהל האנגלי בן ה-91. "הוא מיד אמר לי שהוא לא יענה על שאלות לגבי עתידו של בנו. אז דיברנו רק על עסקים".

עם זאת, נראה שאקלסטון העלה תאוריה שאינה עומדת בקנה אחד עם בכירי הפורמולה 1. "אני לא חושב שהוא יחזור - אמר אקלסטון. האכזבה שלו גדולה מדי. ואיכשהו זה משהו שאתה יכול להבין. עכשיו זה הזמן להתמודד עם חלומו להיות יזם אופנה, שכן יש לו שבעה תארים עולמיים כמו מייקל שומאכר. אני חושב שבשנת 2022 יש לו רק מה להפסיד" העיר אקלסטון. "אין לו מה להרוויח. גם עוד נותר לראות למי תהיה המכונית הטובה ביותר עם התקנות החדשות".