הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קאן-אם: דגמי ה-X3 של 2021 עם מערכת מתלים אקטיבית

עופר-אבניר, יבואנית קאן-אם לישראל, משיקה את דגמי ה-X3 של 2021 עם שיפורים בליין הדגמים, ועם דגם פרימיום-ספורט חדש הכולל מערכת מתלים חשמלית אקטיבית

אביעד אברהמי, פול גז  07.10.20 - 13:33

תגיות: עופר אבניר

עופר-אבניר, יבואנית קאן-אם לישראל, משיקה בימים אלו את ליין דגמי 2021 של המאבריק X3, עם שיפורים רוחביים בכל ליין הדגמים ועם דגם פרימיום-ספורט חדש – MAVERICK X3 XRS RR 195 HP SMART SHOX – הכולל לראשונה מערכת מתלים חשמלית ואקטיבית במלואה – SMART SHOX.

ה-XRS – מקבל את מערכת המתלים SMART SHOX
מערכת ה-SMART SHOX החדשה היא מערכת מתלים חשמלית ואקטיבית במלואה, הכוללת 9 חיישנים ומעבד מהיר הדוגם את מצב המתלים כ-200 פעמים בשנייה, והתוצאה היא התאמה מלאה של הבולמים לתוואי השטח ואופי הנהיגה, כשהשינויים – גם בשיכוך הכיווץ וגם בשיכוך ההחזרה – עשויים להתבצע במהירות תגובה של עד 0.017 ש'. המשמעות היא הצמדה טובה יותר של הגלגלים אל הקרקע – גם בשינויי תוואי קיצוניים, כלומר אחיזה ויציבות טובים יותר, וכן פחות גלגול של הרכב בעת פניות.

למערכת ה-SMART SHOX הממוחשבת שלושה מצבים:

COMFORT – המערכת מתאימה את התנהגות המתלים לנהיגת שיוט נינוחה ורכה יותר.
SPORT – המערכת מתאימה את התנהגות המתלים לנהיגה ספורטיבית ומהירה בה נדרש שהמתלים יהיו נוקשים יותר מבלי לפגוע בנוחות ובספיגת מהמורות.

+ SPORT – המערכת מתאימה את התנהגות המתלים לנהיגה סופר-ספורטיבית, מהירה ואגרסיבית עם פניות חדות המתאימות לנהיגה במסלול המרוצים בו נדרש שהמתלים יהיו נוקשים במיוחד ולמניעת גלגול ונדנודי הכלי מלפנים ומאחור.

גם גרסת MAX עם 4 מושבים
לשנת 2021 מערכת ה-SMART SHOX מגיעה בדגמי X3 XRS RR 195 HP – עם 2 או 4 מושבים. דגם ה-XRC, שקיבל השנה עדכוני גרפיקה, טרם קיבל את מערכת המתלים החדשה.

דגמים נוספים חדשים ומחודשים לשנת 2021 הם המאבריק X3 DS TURBO 120 – דגם הכניסה עם מנוע רוטאקס בהספק של 120 כ"ס ובולמי FOX 2.5 עם מהלך של "20, הכולל גם גרסת 2 מושבים וגם גרסת MAX בעלת 4 מושבים, וכן המאבריק 1000 SPORT DPS, המשלב יכולות טיול עם יכולות ספורטיביות נינוחות, בעל מנוע רוטאקס וי-טווין בנפח 976 סמ"ק המפיק 100 כ"ס, הגה חשמלי, מערכת מתלים FOX 0 PODIUM עם זרועות A מלפנים ומהלכים של כ-30 ס"מ, וכן מושבים ארגונומיים המיועדים לנוחות. גם ה-SPORT DPS 1000 מגיע בגרסת 2 מושבים ובגרסת MAX בעלת 4 מושבים.

רם עוזיאל, סמנכ"ל בעופר אבניר: "אנו גאים להשיק את רכבי השטח מסדרת ה-MAVERICK X3 של המותג CAN AM לשנת 2021. הטוב ביותר עכשיו טוב עוד יותר, בדגמי הקצה עם מערכת ה-SMART SHOX שמקפיצה את חוויית הנהיגה לרף חדש שובר שיאים. היצרן BRP ממשיך להוכיח מדי שנה מצוינות וחדשנות, המעניקים ללקוחות חוויה מוטורית עוצמתית בשטח. השנה אנו משיקים בישראל עוד 6 דגמי MAVERICK חדשים, המשלימים את היצע הדגמים הגדול, המגוון והטוב ביותר אי פעם בסדרת רכבי השטח MAVERICK".