הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לראשונה בארץ, 200 כ"ס בקאן אם מאבריק X3

עופר אבניר משחררת לשטח את X3 טורבו החדש עם חיזוקים במרכב ועליה בעוצמה

מערכת עולם הרכב  17.09.21 - 08:34

יבואנית רכבי ה-4X4 קאן אם מאבריק לישראל עופר אבניר משיקה את דגם ה-X3 טורבו החדש לשנת הדגם 2022. רכב השטח מסדרת ה-SBS (דו-מושבי) עבר שורה של שדרוגים טכנלוגיים עמוקים ולראשונה מצויד במנוע החזק ביותר שלו אי פעם, לצד אינספור שיפורים באיכויות הנהיגה והאבזור, הבטיחות והציוד הנלווה.

לדברי היבואנית, דגם ה-X3 החדש חזק יותר ב-38 כ"ס מהדגם היוצא במהדורת ה-DS RR ועולה ל-200 כ"ס, בין היתר בשל שינויים במערכת ההינע לה וריאטור חדש מסוג pDRIVE. עוד אומרים כי השלדה חוזקה ב-13% ומעובה ב-30%, נעשה שדרוג בבולמים לשיפור הביצועים והאחיזה, התווסף דפרנציאל קדמי חכם והולבשו צמיגים חדשים של Maxis ומרווח הגחון צמח במעט. כמו כן, הוא כולל כעת משולש תחתון מחוזק, נאבה אחורית בעיצוב חד עם מגרעת כפולה, פלטת גרירה חדשה עם 4 נקודות חיבור (עד 10 בסך הכול) ועוד מגילה ארוכה של חידודים וליטושים ביכולותיו.  המנוע החדש מותאם לשימוש בשטח מאתגר יותר, ומספק חוויה משופרת עם פחות רעש, פחות רעידות וסביבה קרירה יותר לנוסעים וכתוצאה מכך נסיעה נוחה יותר.

הדגם ישווק בארץ במספר גדול של קונפיגורציות, בהתאמה לצרכי הלקוח, במחירים שיחלו ב-137 אלף שקלים ועד 226,950 שקלים. כך למשל, כרטיס הכניסה לעולמות המבאריק X3 טורבו יחל עם דגם ה-120 Maverick X3 TURBO. זהו דגם בעל מנוע Rotax ACE טורבו עם קירור פנימי בהספק 120 כ"ס, דינמיקת זרימת אוויר מתקדמת ותמסורת QRS-X. כמו כל אחיו, יש בו תנוחת ישיבה נמוכה, תא נהג Ergo-LOK עם ארבעה כיוונים למושבים וכן מערכת מתלים TTX, שלדה קלת משקל ומאפייני תמרון חדים. בנוסף לכך, כולל לראשונה נעילת דיפרנציאל קדמית חכמה המאפשרת ומגיע עם צמיגי 30 אינץ'.


רם עוזיאל, סמנכ"ל בעופר אבניר: "דגמי MAVERICK X3 2022 מייצרים רף חדש של ביצועים שמעצים את חווית הרכיבה הסופר ספורטיבית ובכל תוואי שטח, עם אמינות ושרידות שהיצרן משיג מניסיונו עם קבוצת המרוצים עתירת הזכיות.  היצרן BRP עם דגמי CAN AM מצליח מדי שנה לספק בשורה חדשה ושדרוג עם ערך מוסף ייחודי שמשפר את יכולות הניהוג של הרכב ופוטנציאל הנהג למקסם את החוויה המוטורית שלו בשטח . ההצלחה של דגמי ה   X3שוברת שיאים בכל העולם ובעיקר בישראל ואנו צופים שמכירות ה X3 בשנת הדגם 2022 תהיה חזקה מאד".


עוד נאמר כי טווח הטיפולים הורחב כעת והוא גדל לכל 100 שעות או 3000 קילומטרים.