הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כלמוביל: טיפול צמוד לרכב המסחרי והמשאית

היבואנית משיקה את חבילת ה-Colmobil pro4 שתסייע לעסקים להפחית את ההוצאות על ציי רכב

מערכת עולם הרכב  07.06.21 - 08:23

תפעול ציי רכב עלול להיות מורכב ויקר כשהוא כרוך בתפעול כלי רכב מסחריים ומשאיות, קל וחומר כאשר הנסועה גבוהה ורמת הבלאי מוגברת. לצורך כך, כלמוביל מרחיבה את מעטפת פתרונות ה-PRO לעסקים בענף זה, עת היא משיקה את חבילת ה-Colmobil pro 4, שכוללת בין היתר רשת תמיכה מורחבת של טיפוליים תקופתיים, הכנה לטסט, וכן שירותי חירום כמו גרירה, חילוץ ועוד.

לדברי היבואנית, החבילה "מבטחת" את העסק מול הוצאות נפוצות במהלך שנות השירות של כלי הרכב, כך שנעשים טיפולים במועדים נכונים, כולל החלפות מצבר, שמנים, טיפול במערכות הבלימה וגם תיקונים פשוטים יותר כמו החלפת נורות, מגבים ועוד. בשיטה זו, העסק נמצא תחת פיקוח הדוק יותר ונמנעות תקלות מסובכות כתוצאה מטיפול מרושל, ובמקביל לכך הרכב שומר על יעילות מרבית (תצרוכת דלק מבוקרת, בטיחות גבוהה ורמת זיהום תקנית).

אמיל קרעין, מנכ"ל קבוצת רכבי הובלה והיסעים בכלמוביל מסר: "זהו פתרון ייחודי התואם את צרכי הענף  שעד כה לא היה מקובל וממשיך את מעטפת שירותי ה-PRO שהשקנו לפני כשנה. בעלי החברות שלהן ציי רכבי הובלה או היסעים יוכלו לתכנן מראש את היקף ההוצאה הכוללת שלהם לגבי צי הרכב הנ"ל ובכלל זה עלויות האחזקה (המשתנות בד"כ) בנוסף לעלות הרכב".

כלמוביל תציע את החבילה בשני אירועי מכירות מרכזיים: אירוע 'חזרה לבתי הספר' ב-7 ו-8 ביוני במתחם רוקח בתל אביב עבור רכבי הסעים, ואירוע שני לחטיבת ההובלה ב-22 ו-23 ביוני בראש העין. בשני האירועים יוצגו מכוון כלים בהתאם לייעודם.