פערי דורות

לחמן הביא אסכולה ישנה, וינסנדט את הדם הצעיר. שניהם בנו נבחרת בפנטזי ליג מונדיאל ויילכו ראש בראש עד הסוף. הקפטנים, הבאנקרים והאקס פקטור. מי ינצח ולמי אין מושג?

אייל לחמן ומיכאל וינסנדט  07.06.18 - 13:10
תחילת כתבה

אחד שועל ותיק, השני צעיר מבטיח. אחד מביא את הניחוח האפריקאי, השני פרנקופיל בדם. אייל לחמן ומיכאל וינסנדט סיימו עוד פינת מונדיאל שבועית באולפן "בוקר ספורט", והתפנו לבנות נבחרות בפנטזי ליג מונדיאל של ערוץ הספורט. אז מי הלך על יותר באנקרים, ומי סיפק כמה יציאות מפתיעות? הנבחרות לפניכם:

אייל לחמן
הקפטן שלי
: רדאמל פלקאו. חלוץ נבחרת קולומביה המצוין מגיע למונדיאל עם רעב גדול אחרי שאת גביע העולם 2014 פספס בגלל פציעה קשה. ההגרלה הטובה של הקולומביאנים - שיפגשו את פולין, יפן וסנגל - היא קרקע מצוינת לאל טיגרה להתחיל לחורר רשתות ולספק קבלות. ואמוס קפיטן.

הבאנקר שלי: קווין דה בריינה. מלך הבישולים של הפרמייר ליג והשחקן הטוב ביותר של מנצ'סטר סיטי, מגיע אחרי מונדיאל "ניסיון" בברזיל, ונראה בשל לקחת נבחרת בלגיה עד הסוף. היכולת שלו לכבוש ולבשל הופכת אותו לשחקן פנטזי עם פוטנציאל אדיר. איך אפשר לוותר עליו בנבחרת?

האקס פקטור שלי: קאלידו קוליבאלי. בלם סנגל, אחרי עונה נהדרת בנאפולי, עם גולת הכותרת - שער ניצחון על יובנטוס בטורינו - בא להסתער על המונדיאל וכמו פלקאו, יכול לנצל את הבית הצמוד על פניו כדי לתת כמה הצגות נאות ברוסיה.

מיכאל וינסנדט
הקפטן שלי: אנטואן גריזמן. המלפפון הכי חם בקיץ הנוכחי נוחת ברוסיה עם לא מעט מעמסה על הכתפיים - השחקן שצריך לקחת את צרפת כל הדרך להנפת הגביע. אחרי הפאשלה בגמר יורו 2016 הביתי, חלוץ אתלטיקו מדריד (בקרוב ברצלונה?) הוא האיש שצריך לקחת את הטריקולוק צעד אחד קדימה. צרפת פייבוריטית ברורה לסיים במקום הראשון בבית שכולל אוסטרליה, דנמרק ופרו, וגריזמן צריך להיות חוד החנית שלה ולספק את הסחורה. הרבה נקודות פנטזי בפוטנציה יש כאן, ולכן סרט הקפטן שלי הולך אליו.

הבאנקר שלי: אדן הזאר. במקרה הזה, אני חושב כמו לחמן. כי גם הזאר, כמו דה בריינה, יודע שזה צריך להיות המונדיאל של בלגיה, אחרי הסטאז' הלא כל כך מוצלח לפני 4 שנים. עם חילופי המאמנים בבלגיה, רוברטו מרטינז נותן להזאר יותר חופש פעולה, וזה חייב לבוא לידי ביטוי בחלק ההתקפי, בטח כשלפניו משחק סקורר כמו לוקאקו.

האקסט פקטור שלי: עלי מעלול. לברזיל יש את מרסלו, לספרד יש את ג'ורדי אלבה וטוניסיה מצידה - עלי מעלול. המגן השמאלי הכי טוב באפריקה הוא האיש שיכול לעשות את ההבדל עבור הנשרים מקרתגו, ואת ההבדל עבור נבחרת הפנטזי שלי. בשנתיים האחרונות הוא כיכב באל-אהלי המצרית - המועדון המעוטר ביותר באפריקה. אם לא שערים אז בישולים, אם לא בישולים אז שער נקי. מעלול יביא נקודות.