הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"סלאח אחד משלושת השחקנים הטובים בעולם"

במצרים מאמינים בכוכב לפני קונגו. מאמנו: "הוא לא אנוכי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.19 - 11:37

אחרי שסיים עונה כאלוף אירופה עם ליברפול וכאחד ממלכי השערים הפרמיירליג, מוחמד סלאח הוא אחד הכוכבים הגדולים של אליפות אפריקה. הפרעונים פתחו את הטורניר הביתי עם 0:1 על זימבבואה, אך רגשות מעורבים לנוכח היכולת. מוחמד סלאח סיפק יכולת פושרת מאד ואף ספג מעט ביקורת, אך בבנבחרתו לא מפסיקים להאמין בו.

חברו למדים הלאומיים, מגן אסטון וילה, אחמד אלמוחמדי, הצהיר: "סלאח אחד משלושת השחקנים הטובים בעולם. זה דבר עצום עבור המדינה והנבחרת. בכל קבוצה שבה הוא יהיה, סלאח יעזור מאוד ויהיה תוספת גדולה. כולם רואים את ההופעות שלו וזה חיובי ותוספת טובה לנבחרת. כמו שהוא אמר, הוא אחד מבין 23 שחקנים ברשימה וכל אחד עוזר לאחרים. אנחנו משחקים כנבחרת, אבל עם סלאח איתנו, זה חשוב לנו כקבוצה וכשחקנים".

אתמול (שלישי), במסיבת העיתונאים לקראת המשחק השני מול הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, סלאח זכה לגיבוי גם ממאמנו, חאבייר אגירה: "סלאח עובד קשה עם כל הנבחרת והוא מאד מחויב. הוא לא שחקן אנוכי כפי שאנשים מסוימים אומרים. הוא שחקן מאד חשוב למצרים, אבל כמובן שיש לנו עוד שחקנים שיודעים לכבוש ולהגיע למצבים. כמו מה שהיה עם טרזגה מול זימבבואה".

המאמן הוסיף: "הנבחרת מוכנה לקונגו. מדובר ביריבה מאד חזקה, ראינו הרבה משחקים שלהם. המטרה העיקרית שלנו זה לנצח כדי להבטיח את המקום בשלב הבא. אני לא דואג לגבי הרוח הקבוצתית שלנו, זה יגבר ככל שנשחק יותר ויותר. אני מצפה ששתי הנבחרות יהיו טובות יותר במשחק הזה מאשר המשחק הראשון".

כמו כן, במשחק הנוסף של בית 1 תיפגשנה אוגנדה וזימבבואה. עוד לפני כן המחזור השני ייפתח גם בבית 2, כשניגריה של ג'ון אוגו תשחק נגד גינאה.