5,000 צופים הגיעו לצפות בראיון של מקגרגור

הלוחם האירי ערך אירוע מיוחד: "הקרב מול פלויד יהיה על מיליארד דולר"

ערן פלגי
ערן פלגי  29.01.17 - 16:15

תגיות: UFC

תחילת כתבה

בזמן שה-UFC קיים את ערב הקרבות הראשון של השנה שמשודר ברשת FOX, קונור מקגרגור, הכוכב הכי גדול של הארגון ערך אירוע משלו במנצ'סטר. לעיני 5,000 צופים ששילמו ממיטב כספם, "הידוע לשמצה" התראיין במשך שעה על ידי עיתונאי ה-MMA המוערך שהוטס במיוחד מניו יורק, אריאל הלוואני.

אלא אם הייתם חלק מהקהל או ששילמתם 4 ליש"ט עבור צפייה ישירה, כנראה שלא נחשפתם לדברים שאמר האירי. כצפוי, האלוף במשקל קל לא חסך במילים וסיפק תשובות מוחצות לשאלות הנוקבות. על הקרב שעשוי להתקיים מול המתאגרף פלויד מייוות'ר אמר: "יש הרבה מכשולים בדרך, אבל זה הקרב שאנשים רוצים לראות. זה הקרב שאני רוצה. ברגע שנקבל את סכומי הכסף שאנחנו רוצים, נפנה למארגנים. אגיע ללאס וגאס, נמצא פתרון. זה קורה".

מקגרגור דיבר על המכשולים בדרך: "כולם צריכים לדעת את מקומם. יש את הארגון של מייוות'ר, יש את ה-UFC ועכשיו יש את הארגון שלי. אין לי בוסים, אף אחד לא מחליט עבורי. ה-UFC לא יכול למנוע ממני קרב איגרוף. אני מאמין שזה יקרה לקראת סוף השנה או בתחילת 2018. זה יהיה קרב המיליארד הראשון. אם היינו נפגשים ברחוב, זה היה הקרב הכי קל שלי בהיסטוריה".

האירי התייחס גם לנייט דיאז, אותו כזכור ניצח ואיזן את התוצאה בינהם ל-1:1: "עכשיו הוא בסוף הרשימה. אל תטעו, הוא ואני נילחם שוב, 100 אחוז. מבחינתי נתמודד על החגורה במשקל קל". כהרגלו, האלוף לא ספר את שאר הלוחמים בארגון: "כל היתר יכולים להזד***. כולם מזכירים את השם שלי כל הזמן. אלחם נגד כל אחד מהם אם המספרים נכונים. אוודא שהסיטואציה מתאימה".

אך מקגרגור דאג להזכיר את סדר העדיפויות שלו: "לא חאביב נורמגומדוב, לא טוני פרגוסון, לא חוסה אלדו ואפילו קרב מול טיירון וודלי על החגורה השלישית במשקל בינוני, זה לא כמו קרב מול פלויד". על השאיפות העתידיות הוסיף: "אני יכול לעזור לדור הבא לגדול בדרך ל-UFC, ואז להשתמש בזה כטקטיקת משא ומתן. בסופו של דבר, התכנון שלי הוא להקים ארגון יחד איתם".

לאחרונה נרשמו דיווחים על כך שסירב להצעת ענק כדי להשתתף ברסלמניה: "לעולם אל תגיד לעולם לא. השיחות עם ה-WWE עדיין מתקיימות". בנוסף, האירי אישר כי עבר אודישן לסרט חדש, אבל לא היה מוכן להפסיד אימונים לטובת הצילומים שייערכו כ-8 שבועות בקנדה.