צפו: סרוני השווה את שיא הניצחונות ב-UFC

הקאובוי גבר על מדיירוס בנוקאאוט ונכנס לרשימה יוקרתית

ערן פלגי
ערן פלגי  19.02.18 - 14:40

תגיות: UFC

תחילת כתבה

שנת 2018 ב-UFC מספקת עבורנו אירועים שבוע אחרי שבוע. הבוקר (שני) קיבלנו את "פייט נייט" 126 מאוסטין, טקסס, שם בקרב המרכזי דונאלד סרוני הביס את יינסי מדיירוס בנוקאאוט בשניות הסיום של הסיבוב הראשון.

ה"קאובוי", שנחשב לאחד הלוחמים הוותיקים והאהובים בארגון, הגיע ברצף של שלושה הפסדים רצופים במשקל מעורב ותחת לחץ גדול. לעומתו יריבו מהוואי נכנס לאוקטגון ברצף של שלושה ניצחונות וכיוון לצמרת המחלקה.

השניים החליפו מהלומות החל מפתיחת הקרב ומצאו את הראש של יריבם פעמים רבות. רגע לפני סיום הסיבוב הראשון, סרוני שלח ימנית לסנטר של מדיירוס ומפה הדרך לקרשים ולסיום הקרב הייתה קצרה. סרוני גם עשה היסטוריה כשהשווה את שיא הניצחונות (20) ב-UFC של ג'ורג' סנט פייר ומייקל ביספינג.

עוד קודם, דריק "דה בלאק ביסט" לואיס חזר למסלול הניצחונות לאחר ההפסד למארק האנט בחודש יוני האחרון. הלוחם במשקל כבד גבר על מרסין טיבורה בנוקאאוט טכני, 2 דקות ו-48 שניות בתוך הסיבוב השלישי.

גם ג'יימס ויק, שניצח בהחלטה אחידה את פרנסיסקו טרינאלדו, וסייג' נורטקאט (החלטה אחידה מול טיבאוט גאוטי) השיגו ניצחונות חשובים. אך את הנוקאאוט של הערב בטקסס סיפק קרטיס מילנדר, ששלח ברכיה מנצחת לסנטר של טיאגו אלבש שנפל לקרשים.

צפו בברכיה של מילנדר >>