נוקאאוט מעורר מחלוקת לסטיבנס על אמט

צפו: הלוחם הוותיק רימה? לאטיפי ניצח בחניקת גיליוטינה

ערן פלגי
ערן פלגי  25.02.18 - 13:28

תגיות: UFC

תחילת כתבה

יום ראשון הגיע וזה סימן כמעט תמידי לכך שנערך אירוע UFC בלילה. הפעם, הארגון נחת באורלנדו, פלורידה, וסיפק ערב קרבות מעניין ומעורר מחלוקת.

בקרב המרכזי, המדורג רביעי ג'וש אמט פגש את ג'רמי סטיבנס הוותיק והטוב, במה שהסתיים בנוקאאוט מפחיד, שגרם ללא מעט ויכוחים בשולחן הפרשנים. אחרי הסיבוב הראשון בו אמט הצליח להשיג נוקדאון אך לא לסיים את הקרב, הגיע הרגע הגדול של הקרב.

סטיבנס שלח שמאלית והוריד את יריבו לקרשים, אבל המכות שהגיעו לאחר מכן עוררו לא מעט מחלוקות. שני מרפקים לחלק האחורי של הראש ועוד ברכייה שגירדה את ראשו, הייתה ההתחלה של הסוף עבור אמט שמהר מאוד איבד את ההכרה בדרך להפסד אחרי שני ניצחונות רצופים.

סטיבנס מצידו, חיבר את ניצחונו השלישי ברציפות בחמישה חודשים בלבד ואף זכה בבונוס בסך 50 אלף דולרים. הלוחם במשקל נוצה (31), שנלחם כבר בפעם ה-28 בארגון המוביל בעולם, ירד על ברכיו בסיום והתחנן להזדמנות להילחם על התואר.

עוד קודם, איליר לאטיפי הפתיע רבים וניצח את אובינס סנט-פרוקס בקטגורייה במשקל חצי כבד. הלוחם השבדי ממוצא אלבני סיים את הקרב כבר בסיבוב הראשון בחניקת גיליוטינה מרשימה ושלח את יריבו חסר אונים לרצפת האוקטגון. מדובר בניצחון החמישי בששת הקרבות האחרונים עבור לאטיפי, שפנה לאלוף דניאל קורמייה בבקשה להילחם על התואר היוקרתי.

צפו בחניקה >>>