צפו: לי גבר על ברבוסה בסיבוב החמישי

הרופאים עצרו את הקרב. אדגר ניצח את סוואנסון בהחלטה

ערן פלגי
ערן פלגי  22.04.18 - 10:44

תגיות: UFC

תחילת כתבה

יום ראשון הגיע ועוד אירוע UFC מאחורינו, הפעם הארגון הגיע לאטלנטיק סיטי, ניו ג'רסי. הקרב המרכזי הפגיש שניים ממתמודדי הצמרת של מחלקת המשקל הקל, קווין לי ואדסון ברבוסה, שהגיעו דווקא אחרי הפסדים. הברזילאי שהושפל ע"י חאביב נורמגומדוב לפני פחות מארבעה חודשים, קיווה לחזור למסלול הניצחונות מול יריבו שהפסיד בקרב על התואר הזמני (שכבר לא קיים) מול טוני פרגוסון.

לי, שהחמיץ את המשקל הנדרש בפאונד אחד (כחצי ק"ג), השתמש בסגנונו של האלוף הדגסטני, נצמד לברבוסה והוריד אותו לקרקע כדי להעניש אותו עם אגרופים מדויקים, פעם אחר פעם. האמריקאי שלט בקרב ללא עוררין, למעט בעיטת עקב מסובבת של ברבוסה שהצליחה רק להמם אותו, אך הוא התגבר על המכשול. לבסוף, 2:18 דקות לסיום הסיבוב החמישי והאחרון, השופטים נאלצו להתערב והחליטו לסיים את הקרב בעקבות הנזק שנגרם לברבוסה.

"רציתי להראות שאני מסוגל להילחם חמישה סיבובים. אני הלוחם הכי קשוח במחלקה והראיתי שאני יכול לעמוד מול הסטרייקר הכי טוב", אמר בסיום לי שניסה לסדר לעצמו קרב על התואר: "עכשיו זה הזמן לחאביב". לי, שניצח שישה משבעת הקרבות האחרונים שלו, עלה למאזן של 3:17, לעומת ברבוסה שירד ל-6:19.

עוד קודם, חודש וחצי בלבד אחרי שספג את הנוקאאוט הראשון בקריירה, חזר פרנקי אדגר כדי להתמודד מול קאב סוואנסון המסוכן במשקל נוצה. האלוף לשעבר במשקל קל, שגבר על יריבו במהלך 2014, עשה זאת פעם נוספת בהחלטה אחידה - 27:30. "אני לא הולך לשום מקום", הצהיר בסיום אדגר

צפו בתקציר הקרב >>