יאקווינטה הרשים מול לי. יקבל את מקגרגור?

צפו: סוכן הנדל"ן בדרך לצמרת. נוקאאוט נהדר לברבוסה

ערן פלגי
ערן פלגי  16.12.18 - 12:00
תחילת כתבה

ארגון ה-UFC הגיע הלילה (בין שבת לראשון) למילווקי, לערב הקרבות האחרון תחת רשת 'פוקס' ולפני העידן היוקרתי שיתחיל ב-2019 ב-ESPN. המיין איבנט הפגיש את אל יאקווינטה וקווין לי, שנכנסו פעם נוספת לאוקטגון לאחר הקרב הראשון בין השניים שנערך ב-2014 והסתיים בניצחונו של יאקווינטה.

לפני כשמונה חודשים, הלוחם, שעובד ביום-יום כסוכן נדל"ן, הפסיד בקרב על התואר במשקל קל לחאביב נורמגומדוב, שכינה אותו בסיום "גנגסטר אמיתי מברוקלין". יאקווינטה שרכש לעצמו אוהדים רבים למרות ההפסד, הגיע כאנדרדוג קטן מול לי הצעיר, שנחשב לאחד הלוחמים השלמים במחלקה והתחרה בעבר על התואר הזמני.

הקרב שנמשך חמישה סיבובים, היה צמוד ומאוד תחרותי, אבל כל השופטים ראו אותו הולך בכיוון אחד וקבעו ניצחון בהחלטה אחידה לזכותו של יאקווינטה. "עם הכנה נכונה, אני יכול לנצח כל אחד במחלקה". לאחר מכן, הלוחם קרא תיגר על לא אחר מאשר קונור מקגרגור: "הוא צריך לעבור דרכי כדי לקבל קרב חוזר מול חאביב. הוא 'דפק' מול חאביב, אני חטפתי כמו גבר".

בקרב נוסף במחלקה הקלה, אדסון ברבוסה התאושש משני הפסדים קשים מול נורמגומדוב ולי, והשיג ניצחון חשוב מול דן הוקר. הברזילאי עצר את יריבו בנוקאאוט בתוך הסיבוב השלישי כשהציג לראווה את כל הארסנל ההתקפי הנהדר שלו. ברבוסה הנחית בעיטות מסובבות, מכות ישרות וסיים את הקרב עם אגרוף מדויק לכבד.

הדפס