דיאז חזר, והדליק ג'וינט באימון הפתוח

צפו: לקראת UFC 241, הלוחם השנוי במחלוקת הפתיע את הקהל

ערן פלגי
ערן פלגי  15.08.19 - 11:28

תגיות: UFC

תחילת כתבה

נייט דיאז חוזר, ועושה זאת בסטייל. שלוש שנים אחרי ההופעה האחרונה שלו באוקטגון מול קונור מקגרגור, הלוחם השנוי במחלוקת יתמודד מול אנתוני פטיס בקרב הלפני מרכזי ב-UFC 241, שיתקיים בלילה שבין שבת לראשון (חי ב-5LIVE) באנהיים, קליפורניה.

במהלך האימון הפתוח לקהל, דיאז הפתיע כשהדליק ג'וינט לעיני מאות האוהדים שהגיבו בתשואות. הוא אפילו נתן את הג'וינט לצלם הווידאו הפרטי שלו, שהעביר למעריצים בקהל. לאחר שסיים להציג את יכולתיו, דיאז התפנה לדבר עם העיתונאים שהגיעו והסביר כי מדובר ב-CBD, מרכיב מרכזי בצמח הקנאביס המותר לשימוש, לעומת חומר ה-THC שאסור לפי מדיניות הארגון.

הסם הפך לפופולרי לאחרונה בעולם ה-MMA, בו לוחמים אימצו אותו לאור יכולותיו להפחית כאב וחרדה, ולמנוע דלקות. יש לציין כי WADA, הסוכנות העולמית נגד סמים בספורט, הוציאה את ה-CBD מרשימת הסמים האסורים ב-2018.

עוד באירוע, יואל רומרו ופאולו קוסטה, שניים מהלוחמים המרשימים ביותר מבחינה פיזית, יעלו לקרב טיטאנים במשקל בינוני (עד 84 ק"ג). הדובדבן של הערב יגיע בקרב המרכזי, כאשר האלוף במשקל כבד (עד 120 ק"ג) דניאל קורמייה ינסה לשמור על התואר ולגבור פעם נוספת על סטיפה מיוצ'יץ', שיגיע לאחר שהפסיד את החגורה ל-DC.