מקגרגור התגרה בחאביב, שהגיב: מדבר בולשיט

האלוף עקץ אחרי הניצחון על פורייה. ייאבק מול פרגוסון?

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.09.19 - 07:44
תחילת כתבה

חאביב נורמאגומדוב העלה אמש (שבת) את מאזנו ל-0:12 ב-UFC ו-0:28 בסך הכל עם ניצחון על דאסטין פורייה ב-UFC242 כדי לשמור על תואר אלוף העולם במשקל קל.

הוא עשה זאת בצורה מרשימה, עם חניקה אחורית שהכניעה את יריבו בסיבוב השלישי, 11 חודשים אחרי שנאבק בפעם האחרונה. לנורמאגומדוב חסרים עוד ארבע קרבות כדי להשוות את הפתיחה של אנדרסון סילבה, שניצח 16 קרבות לפני שהפסיד את הראשון.

למרות הניצחון והדומיננטיות של חאביב, שמו של קונור מקגרגור שוב ושוב עולה בהקשר של קרב חוזר, וגם הלוחם עצמו התייחס לכך אחרי שמקגרגור כתב ברשתות החברתיות: "תקבעו את הקרב החוזר למוסקבה".

"אני ופורייה הוכחנו שהמהות של ה-MMA היא כבוד ולא טראש טוק", הגיב חאביב למקגרגור, "היה בקרב הזה הרבה כבוד, לא כמו בקרב האחרון שלי, עם הבחור שמדבר בולשיט".

כזכור, הקרב האחרון בין השניים הסתיים בקטטה המונית, שהביאה להשעייתו של חאביב לתשעה חודשים ולקנס של 500 אלף דולר. מקגרגור הושעה לשישה חודשים ונקנס ב-50 אלף ליש"ט.

אגב, נשיא ה-UFC, דיינה ווייט, ציין כי הקרב הבא של האלוף יהיה דווקא מול טוני פרגוסון ולא מקגרגור. הלוחם בן ה-35 מחזיק במאזן של 3:25 ועדיין לא התמודד עם חאביב.