"דה רוק" יעניק את החגורה למנצח ב-UFC 244

מסבידאל ודיאז יילחמו בקרב המרכזי. גם טראמפ צפוי להגיע

ערן פלגי
ערן פלגי  30.10.19 - 12:02
תחילת כתבה

עולם ה-MMA עוצר את נשימתו לקראת האירוע שייערך בלילה שבין שבת לראשון (חי בערוץ הספורט) במדיסון סקוור גארדן. היכל הספורט המפורסם בניו יורק יארח את UFC 244, אשר במרכזו ייערך הקרב המצופה בין חורחה מסבידאל לנייט דיאז.

שניים מהלוחמים המפורסמים ביותר על כדור הארץ ייפגשו באוקטגון, כאשר הפרס במקרה של ניצחון הוא מיוחד במינו. מעבר לכבוד ולכסף הרב, לראשונה בתולדות הארגון יוצרה חגורה שלא קשורה לתואר האליפות: "Baddest Motherfucker" או בקיצור - BMF. כן כן, קראתם נכון: המנצח יוכתר כאיש המסוכן ביותר.

מדובר במחווה עבור שניים מוותיקי התחום, שהפכו בשנים האחרונות לאגדות של ממש בעולם הלחימה. האירוע צפוי למשוך אליו את מיטב הסלבריטאים שיש להוליווד להציע. במוקד, דיווחים רבים מספרים כי דונאלד טראמפ, נשיא ארה"ב, יגיע לכבד את המעמד. טראמפ נחשב לתומך נלהב של ה-UFC מאז ימיו הראשונים של הארגון ולחברו הטוב של הנשיא, דיינה ווייט.

מי שכבר אישר את הגעתו ואף יעניק את החגורה למנצח הוא לא אחר מאשר דוויין "דה רוק" ג'ונסון. כוכב הקולנוע ומתאבק העבר אישר זאת בשיחה שנערכה עם ווייט בשידור חי באינסטגרם: "החגורה הזאת היא רעיון גאוני. זה כל כך חכם ופשוט כיף. המקום הולך לעוף באוויר, יהיה מחשמל. אני לא יכול לחכות".