הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פעם הייתי שרברב, היום מוכר בכל העולם"

מקגרגור דיבר על הקריירה, החזרה לזירה וגם על וויסקי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.03.20 - 19:55
תחילת כתבה

קונור מקגרגור הוא אחד מלוחמי ה-MMA הכי מוכרים בעולם, ולא רק בגלל יכולתו הזירה. האירי בן ה-31 התראיין ל"בליצ'ר ריפורט" ודיבר בין היתר על האהבה לענף, הסיכוי שנראה אותו חוזר לזירה וגם על הוויסקי החדש שלו. 

"אני אוהב את ההיאבקות ואת האוהדים", סיפר מקגרגור. "אני משקיע בזה הכל בכל יום. נאבקתי באוקטגון והתגברתי על הרבה מצוקות בחיים. אני חושב שאנשים מעריכים את הסיפור שלי והרבה מהם מתחברים אליו. אני יודע שאני מתחבר להרבה מהם. רק לפני כמה שנים הייתי שרברב עם אבטחת הכנסה והיום אני מוכר בכל העולם ואני יכול לעזור להרבה, במקום שיעזרו לי. זאת הרגשה נהדרת".

עם זאת, מקגרגור מוכר מחוץ לזירה גם בנסיבות שליליות, בעקבות התבטאויותיו הבוטות ושתי חקירות שונות שמתנהלות נגדו כיום באירלנד בחדש לתקיפה מינית, אך הוא מעדיף שלא להתייחס לנושא: "זה לא קל להיות במוקד העניינים, אבל אני אוהב להיות בסביבת אנשים כי זה נותן לי אנרגיה נהדרת. אני מתכנן להיות פה עוד הרבה זמן. אני רעב כמו אדם שלא אכל שבועות. כשאני ממקד את המוח שלי במשהו, אין שום יעד שאני לא יכול לכבוש. זה כוח האמונה שהופך אנשים למנצחים".

האירי נשאל מה היה הגורם להפסד שלו לחביב נורמאגומדוב בנובמבר 2018, והשיב: "זו שאלה טובה מאוד ואני פשוט אגיד שלא הייתי מוכן לגמרי וזה מוכיח שהכל יכול לקרוב בקרב. אפשר לסמוך עליי שאני לא אבצע את אותה טעות בפעם הבאה. יצאתי מזה טוב ודברים השתנו ברגע. פשוט כמו שזה נשמע".

על האפשרות שיחזור לזירה בעתיד, אמר האירי: "למעריצים מגיע לראות ולשמוע אותי כמו שאני באמת. אני מוכן להילחם בכל אחד וכבר הוכחתי את זה, אבל אני מחפש קרב טוב ואם לא, זה לא מעניין. אני לא עושה את זה בשביל הכסף, הילדים של הילדים שלי כבר מסודרים. האהבה העמוקה שלי לתחום היא הסיבה היחידה שאני עושה את זה. אני מצפה להיות באוקטגון בקרוב ולהתאגרף שוב. תישארו מעודכנים, אבל תאמינו לי שהקהל יהנה. לתת להם את מה שהם רוצים זה מה שחשוב לי".

כיום מקגרגור הוא איש עסקים עם מותג וויסקי משלו, "פרופר טוולב" ונשמע שהוא די אוהב את זה: "אנשים יודעים שאני מעורב בכל. אני אוהב גם ליצור קשר עם לקוחות, פגשתי כמה וחלקם הפכו לחברים שלי. אני פונה לרבים, וזה כיף גדול לשמוע את הסיפורים שלהם והערכה לאיך שהצוות שלי עובד כל כך קשה, לא ציפיתי לאהוב את החלק הזה של העסק עד כדי כך. אני מתכנן להיות נאמן מאוד לאנשים שנאמנים לי ותומכים במותג שלי. זה כלל שחייתי לפיו תמיד".

ואם תהיתם מה המקור לשם של הוויסקי, האירי הסביר: " דאבלין 12 זה מקום מאוד יקר לליבי. זה רובע בעיר הבירה של אירלנד ושם למדתי להילחם ולעשות הכל. לגדול שם לימד אותי את ערכי הנאמנות והאחווה והפך אותי למי שאני. זה חלק בלתי נפד מהחיים שלי. אני אוהב את ארילנד ואת העם האירי, אגדל את הילדים שלי פה ואמות פה. רציתי לעשות וויסקי שיסמל את התרבות שלנו ויעשה אנשים גאים".

לאחרונה, מותג הוויסקי אף נתן חסות לקרב המדובר בין טייסון פיורי לדיונטיי וויילדר: "הייתי גאה בזה. זה היה קרב שובר קופות ופרופר היה אחד המנצחים באותו לילה ממש כמו טייסון, שיש לו דם אירי. שלחתי לשניהם בקבוק פרופר כי זה הגיע להם. אני מעריך את שניהם מאוד, איזה מופע זה היה".