הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הזמן של מקגרגור נגמר": חאביב העביר מסר

המועד לקרב מול פרגוסון והנמסיס האירי. האלוף ענה לביקורת

ערן פלגי
ערן פלגי  03.04.20 - 14:33
תחילת כתבה

נכון להיום (שישי), 249 UFC עדיין לא בוטל רשמית, אירוע שבמרכזו אמור להתקיים הקרב (המקולל) על התואר במשקל קל בין חאביב נורמגומדוב לטוני פרגוסון. ארגון הלחימה המוביל בעולם עדיין עומל על מציאת מקום שיוכל לארח את ערב הקרבות, אך נדמה שהבעיות הלוגיסטיות שמשבר הקורונה יצר גדולות מדי.

בשלב זה קשה לראות איך האירוע שאמור להיערך ב-18 באפריל אכן יצא לפועל, לכן חאביב כבר הציע מועד חדש לקיום הקרב. האלוף שנמצא בימים אלה בדגסטן, לא נלחם כמיטב המסורת בחודש הרמדאן (23 באפריל עד 23 במאי) ומכוון לחודש אוגוסט.

"אני צריך הכנה של חודשיים ואז נוכל להילחם", אמר מביתו בשיחה שערך עם ESPN. "אני יודע שמתוכן אירוע בסן פרננסיסקו באוגוסט, ואם לא אז אפשר להילחם באבו דאבי בספטמבר. אפשר גם עכשיו לפני הרמאדן. אבל איפה? זו השאלה".

אם הקרב יתבטל בסופו של דבר, זו תהיה הפעם החמישית שהדבר קורה בין השניים. למרות חוסר המזל, חאביב משוכנע כי יילחם בפרגוסון: "אני מאמין שנילחם, אני נשבע. אף אחד לא רוצה את הקרב הזה כמוני".

"ה-UFC ניסו לקבוע קרב חוזר עם מקגרגור. אמרתי להם 'זה לא מגיע לו. ביי ביי'. אני יכול להרוויח עם הפחדן הזה פי חמש מאשר מול טוני, אותו לא מכירים כל כך הרבה אנשים, שרק שרוצים לראות שם נגד שם, לא יכולת מול יכולת. רק מעט אנשים מבינים זאת, וזו הסיבה שאני לוקח את הקרב, בגלל המורשת. בחרתי את הקרב הזה, אני ממש רוצה להילחם עכשיו, זו לא הטעות שלי".

חאביב לא סיים פה. כשנשאל על מקגרגור, שביקש להיכנס ל'לייב' שערך האלוף באינסטגרם וכתב "תוסיף אותי", ענה: "הוא נראה כמו *ונה מבוגרת שרוצה תשומת לב. הזמן שלו נגמר, תגיד לו את זה".