הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קונור מקגרגור: האירי שלח מסר חד ליריבים

חאביב, גייצ'י, פרגוסון וגם פורייה: הידוע לשמצה פרסם סדרת ציוצים והצית אש בצמרת המחלקה

ערן פלגי
ערן פלגי  11.05.20 - 23:00
תחילת כתבה

חשבתם שהוא ישתוק? אחרי UFC 249, שכלל ניצחון מוחץ של ג'אסטין גייצ'י מול טוני פרגוסון בקרב המרכזי על החגורה הזמנית במשקל קל, קונור מקגרגור פתח את הפה, או יותר נכון שלף את הסמארטפון. האירי שלח הלילה (שני) מסר ללוחמים במחלקה שלו וקרא תיגר בערך על כולם.

"האוהדים עושים את הספורט! בהתחלה הייתי נגד אירוע ללא קהל, אבל זה יהיה לי לעונג להציג את הכוח שיש לי ללא רעשי רקע. ג'אסטין הוא הבא בתור", הצהיר הידוע לשמצה, שרק הלך והתחמם.

"אני אוהב את טוני, אבל ההכנה שלו הייתה פשוט מביכה. הוא לוחם מהנה, אך מעולם לא היה ברמה. אבל הוא קשוח. הקרב הבא הוא דאסטין (פורייה) מול טוני, כשהוא יחלים. אם יחלים. גם דאסטין ינצח אותו אם הוא לא יערוך שינויים, והוא לא. דאסטין אמנם בצמרת, אבל שוב יאכל את הרצפה. כמה ניצחונות פה ושם ואחר כך אקפל אותו לחצי. זה חוזר על עצמו - זו הקריירה שלו".

לאחר מכן, יצא במתקפה נגד חאביב, גייצ'י והמנהל שלהם, עלי עבדאלעזיז: "ג'אסטין, אין סכנה באדם שמחבק את הרגליים, כולנו יודעים. תנסה לרקוד עם האיום האמיתי כמה שאתה רוצה. אני מתכוון לשחוט אותך. השיניים שלך. אני מתכוון לשים אותן על שרשרת. מדבר על היכולות שלי בתור אבא? אתה מת".

"לעולם אל תגיד שאתה מייצג את האומה הגדולה של ארצות הברית. אף אמריקאי אמיתי לא היה מחמיא לחבר מורשע בתא טרור של הג'יהאד. לעולם אל תשכח! אתה שוטה ועיוור ואני אסיים את העבודה. חאביב פשוט מביך. מסתתר כמו עכברוש, כמה שאמרתי פעמים רבות וכפי שנראה פעמים רבות. מבעד לזכוכית הוא אישר את מה שכולם יודעים. 'אין תגובה'. מצחיק. הוא מבוכה ללחימה האמיתית".

לסיום, מקגרגור הבטיח שאחרי שיסיים עם המשקל הקל, הוא יעלה קטגוריה: "אחרי שאהרוס את המחלקה הזו, אעבור ל-170 פאונד".