נפלה לבריונות: מותה הטראגי של המתאבקת היפנית

בגלל שיח ברשת: כוכבת נטפליקס, האנה קימורה, שמה קץ לחייה

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.05.20 - 20:49
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

סיפור עצוב עם סוף טראגי במיוחד בעולם ההיאבקות. האנה קימורה היא מתאבקת יפנית נודעת מאוד, שאף לקחה חלק בתכנית הריאליטי של נטפליקס TERRACE HOUSE. היום התגלה שבעקבות בריונות ברשת, החליטה בת ה-22 לשים קץ לחייה.

סיפור לא קל. קימורה, מתאבקת תחת הארגון "סטארדום רסלינג" וביתה של מתאבקת נודעת גם כן, שמה היום (שבת) קץ לחייה, כנראה בעקבות הקושי להתמודד עם התנהגות בריונית ברשת כנגדה. קימורה שזכתה ב-2019 אחד הפרסים היוקרתיים של סטארדום, פרסמה בימים שלפני מותה, מספר פוסטים וציוצים ברשתות חברתיות, שלא השאירו מקום לספקות לגבי מצבה הנפשי.

"להתראות", כתבה יום לפני מותה ברשת האינסטגרם ובטוויטר "הגדילה" לעשות כשפרסמה תמונות של עצמה כשהיא פוגעת בעצמה ואף כתבה: "איני רוצה להיות אדם יותר. רציתי להיות נאהבת. תודה לכולם אני אוהבת אתכם. ביי". עד מותה המצער ובטח בנסיבות הנוראיות הללו, קימורה הייתה מושא לביקורת על בסיס יומי מקרב גולשים שונים. המתאבקת היפנית קיבלה מאות תגובות לא נעימות בכל יום. דבר שכנראה השפיע עליה בצורה פטאלית.

בעקבות מותה של קימורה, מתאבקים רבים מכל העולם שיתפו את אבלם על מותה וכן יצאו נגד תופעת הבריונות ברשת. טסה בלנצ'רד, אחת המתאבקות המוכרות בעולם כתבה: "שובר את ליבי לחלוטין כמה אנשים יכולים להיות אכזריים ברשתות החברתיות".