הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חאביב: "קונור? לוחם הטוויטר הגדול ביותר"

מקגרגור הצית אש; הדגסטני, ג'ונס ודיאז לא נשארו חייבים

ערן פלגי
ערן פלגי  24.05.20 - 11:40
תחילת כתבה

קונור מקגרגור ניסה להסביר בסדרת ציוצים מדוע הוא במקום הראשון או השני בדירוג הלוחמים הגדולים בהיסטוריה של ה-UFC. האירי, שהפך לראשון שזוכה בשתי חגורות אליפות במקביל במשקלים שונים, הכניס לרשימה גם את אנדרסון סילבה, ג'ון ג'ונס וג'ורג' סנט פייר.

כצפוי, האירי יצר דרמה גדולה ברשת, וגם חלק מהיריבים עצמם הגיבו. ג'ונס, שמחזיק בחגורה במשקל חצי-כבד (האלוף הצעיר אי פעם), כתב: "תנסה להגן פעם אחת על התואר. אני לא מתכוון להתווכח מי הטוב ביותר, אני נותן לאוהדים לעשות זאת במקומי", והוסיף תנועת השתקה.

לא לקח זמן רב וגם נייט דיאז, היחיד שנלחם מול מקגרגור פעמיים, צייץ: "ניצחתי את האלוף הכפול, אתם יודעים מי הטוב ביותר כשאתם רואים אותו. אל תשכחו שעשיתי את זה טוב ומהר יותר מכל אחד אחר על הקרקע והורדתי אותו מהר יותר ממייוות'ר".

לסיום, יריבו הגדול ביותר, חאביב נורמגומדוב, התפנה כדי להגיב. האלוף במשקל הקל שהכניע בעבר את האירי, מצא זמן לצייץ למרות שאביו מאושפז במצב קשה בשל נגיף הקורונה: "נכנעת במשקל נוצה, נכנעת במשקל קל ונכנעת במשקל חצי בינוני. מעולם לא הגנת על התואר ב-UFC או ב-Cage Warriors. נכנעת יותר מאשר GSP, ספיידר ובונס ביחד. אתה לוחם הטוויטר הטוב בהיסטוריה".