"את נראית טוב מותק": הזוג שגנב את ההצגה

רק ב-UFC: החברה/מאמנת של מייק פרי כיכבה. צפו בקרב

ערן פלגי
ערן פלגי  28.06.20 - 12:25

תגיות: UFCמייק פרי

תחילת כתבה

אומרים שמאחורי כל גבר מצליח עומדת אישה חזקה - המשפט הזה קיבל משמעות שונה הלילה (בין שבת לראשון) באירוע ה-UFC בלאס וגאס. ללוחמי הארגון יש את הזכות לבחור שלושה אנשי פינה לכל קרב. אחרי חודשים או שנים של היכרות, תפקידם של המאמנים הוא להדריך את הספורטאי במהלך הקרב ולתת לו את העצות הטובות ביותר על מנת להשיג את הניצחון.

אך מייק פרי הוא טיפוס מעט שונה. "פלטינום" עלה לקרב מול מיקי גאל רק עם החברה שלו, לאטורי גונסאלס, לה אין שום רקע באומנויות לחימה. הקשר המיוחד בין השניים יצר מספר רגעים שהפכו באופן מיידי לוויראלים ברחבי הרשת, כאשר אוהדים רבים וגם הלוחמים עצמם התייחסו ללהיט החדש.

במהלך הקרב, גונסאלס נשמעה אומרת לפרי "תרביץ למיקי גאל בפנים!". בין הסיבובים, החברה הוסיפה: "אתה עושה עבודה מצוינת. אתה טוב, אתה מצוין". מעבר לכך, פרי נאלץ לקחת עבור עצמו את בקבוק מים, אך הדבר לא ממש הטריד אותו. הרגע הכי זכור של הקרב הגיע אחרי הסיבוב הראשון, כשפרי ישב על הכסא ופנה אל גונסאלס: "היי, את נראית טוב מותק".

בסופו של דבר, הכימיה בין בני הזוג עבדה מצוין. פרי בן ה-28 הציג יכולת משכנעת, גבר על גאל בהחלטת שופטים אחידה וקטע רצף של שני הפסדים. האם השילוב המנצח יחזיק מעמד לאורך זמן?