הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חאביב: "קונור? לא רוצה לדבר על ה*** הזה"

בשידור חי: צפו ברגע שהשאיר את סטיבן איי סמית' ללא מילים

ערן פלגי
ערן פלגי  21.10.20 - 12:17

הדומיננטי ביותר מול האלים ביותר - ככה בחרו ב-UFC למתג את הקרב הצפוי בין חאביב נורמגומדוב לג'אסטין גייצ'י, ואי אפשר להאשים אותם. מצד אחד, האלוף הדגסטני בעל המאזן המושלם (0:28), ומנגד האלוף הזמני במשקל קל, אחד הלוחמים הכי מלהיבים בעולם אומנויות הלחימה.

למי שפחות בקיא, האמריקאי שקטף תשעה בונוסים בשבעה קרבות בארגון, מחזיק במאזן 2:22. הוא סיים בנוקאאוט כל קרב אותו ניצח ב-UFC. ביום שבת, השניים יפגשו באוקטגון באי הקרבות באבו דאבי לקרב על התואר העולמי, בשעה נוחה במיוחד עבור הקהל הישראלי.

  • שבת (21:00), חי ב-5LIVE: חאביב - גייצ'י ב-UFC 254

עוד לפני הקרב ובמטרה לקדם את האירוע, נורמגומדוב התראיין ל-ESPN, יממה לאחר דבריו של היריב המיתולוגי קונור מקגרגור ("ניצחתי את חאביב"). למרות שלפניו משימה קשה במיוחד, הפרשן המפורסם סטיבן איי סמית' בחר לשאול את הדגסטני על קרב עתידי מול האירי. "פעמים רבות, במיוחד בעסקי הלחימה, מדברים על לתת לאנשים את מה שהם רוצים לראות. אתה ממש לא רוצה להילחם מול קונור מקגרגור פעם נוספת - מכיוון שאתה לא מחבב אותו. אתה חושב שלהילחם מולו פעם נוספת ייתן לו תשומת לב שאתה מאמין שלא מגיעה לו. כמה זה מדויק?".

חאביב היה חד ומדויק מאוד בתשובתו: "כרגע, אני אפילו לא רוצה לדבר על הזבל הזה". עוד קודם, הדגסטני הסביר: "סיימתי את קונור ופורייה בצורה דומיננטית. אני לא מעוניין בשניהם בגלל שאני צריך משהו חדש, דם חדש, אנרגיות חדשות. גייצ'י נותן לי מוטיבציה חדשה. הוא הדבר האמיתי, הוא האלוף הזמני. הוא מאוד קשוח. בנוגע לדאסטין וקונור, הם לא נותנים לי מוטיבציה חדשה או אנרגיות חיובית. להילחם בשביל מה? המורשת שלי? כבר ניצחתי את שניהם. הכל גמור איתם. אני צריך משהו חדש".

ב"משהו חדש", חאביב מתכוון לג'ורג' סנט פייר, האלוף האגדי מקנדה, שכבר פרש מלחימה. בעסקי הקרבות כבר הוכח שהכל אפשרי, אך בכל מקרה קודם כל מצפה לו משימה קשה במיוחד בדמותו של גייצ'י.