הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צילום הרנטגן שמראה: חאביב שבר את הרגל

מדהים: 3 שבועות לפני הקרב, הלוחם התמודד עם פציעה

ערן פלגי
ערן פלגי  27.10.20 - 18:13

כמעט שלושה ימים חלפו מאז הפרישה המפתיעה של חאביב נורמגומדוב לאחר הניצחון על ג'אסטין גייצ'י, והריקושטים ממשיכים ליפול. היום: חאביב חשף את צילום הרנטנגן שחושף את השבר עימו התמודד ברגל ב-7 באוקטובר, כששלושה שבועות לאחר מכן הוא כבר התחרה בקרב ב-UFC.

במקביל, דניאל קורמייה, אלוף העולם לשעבר במשקל כבד וחברו הטוב של הדגסטני, היה זה שפרשן את הקרב עבור ה-UFC.

קורמייה שיתף בשיחה פרטית שנערכה בינו לחאביב, והצליח להדהים את חובבי אומנויות הלחימה ברחבי העולם. "דיברתי עם חאביב והוא אמר לי: 'כשצפיתי בראיונות של ג'אסטין בשבוע האחרון, הוא אמר שלעולם לא ידפוק (ייכנע)'. ואז, כשהוא הלך על ההכנעה, הוא התכוון לבצע נעילת יד אבל שמע שג'סטין אמר במשך כל השבוע שלא ידפוק ולא רצה לפגוע בו ליד ההורים שלו. אז הוא הלך על חניקת המשולש ו-'השכיב אותו לישון'. הוא לא רצה לשבור את היד שלו ואמר: 'אם אשכיב אותו לישון הוא יתעורר והכל יהיה בסדר'".

במקביל, ג'ון ג'ונס, האלוף לשעבר במשקל חצי-כבד שהחליט לאחרונה לקחת פסק זמן מהספורט, אמנם פרגן לחאביב לאחר הניצחון אך כעבור זמן קצר - עבר לו. ג'ונס טען שעם כל הכבוד לחאביב, יש מישהו אחר שנחשב לטוב בכל הזמנים. 

"לכל אוהדי אוהדי חאביב. 15 תארים עולמיים, לבחור שלכם יש 4 ואתם מדברים על מי הכי טוב בכל הזמנים. אתם צוחקים כן? 15 לעומת 4. אתם צוחקים עליי. היחיד שיכול לאתגר את המאזן שלי הוא GSP (ג'ורג' סנט פייר). הוא יצטרך לחזור מפרישה ולזכות בשתי חגורות כדי להשתוות אליי. ואני אפילו לא פרשתי. אני בן 33. יש לי עוד פרק שלם לעבור. אתם משוגעים. 15 תארי אליפות לעומת 4. הוא יותר דומיננטי? הבחור רק התחיל להתחרות ברמה הגבוהה ביותר. אתם יכולים לדמיין אותי מול הבחור במקום העשירי?".