הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: פציעה מחרידה לברהימאז', טשיירה ניצח

אוזנו של האמריקאי כמעט נתלשה. בן ה-41 יתמודד על התואר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.11.20 - 11:52

הלילה (בין שבת לראשון) אירוע ה-UFC וגאס 13 נערך וסיפק כמה קרבות אדירים, שכללו ניצחון גדול של גלובר טשיירה מול טיאגו סנטוס בקרב המרכזי (תקציר בתחילת הידיעה), אך מה שתפס את מירב תשומת הלב הגיע מההתמודדות בין רמיז ברהימאז' ומקס גריפין, אשר הופסק באמצע, לאחר שגריפין פגע בצורה מחרידה באוזנו של ברהימאז'.

הקרב בין גריפין לברהימאז' הופסק בסיבוב השלישי, אחרי שהשופט מארק סמית' הבחין במצב של אוזנו של האמריקאי בן ה-27. ברהימאז' נפגע בצורה קשה לצפייה, בעקבות מרפק שקיבל מגריפין והוביל לכך שהאוזן שלו כמעט נתלשה לחלוטין.

כאמור, את הקרב מן הסתם ניצח גריפין 2 דקות ו-3 שניות לתוך הסיבוב השלישי. מאזנו עומד על 16 ניצחון ו-8 הפסדים.

צפו בתקציר: אזהרה, מדובר בסרטון קשה לצפייה.

אבל חוץ מהפציעה הנוראית, הייתה גם הופעה מוצלחת לשועל קרבות וותיק - גלובר טשיירה. הברזיאלי בן ה-41, נלחם הלילה בצורה פשוט נהדרת ורשם ניצחון חמישי ברציפות. מה שיתן לו את ההזדמנות להתמודד מול יאן בלאכוביץ' הפולני על תואר אלוף העולם למשקל חצי כבד.

בקרב עצמו, דווקא סנטוס היה זה שפתח טוב יותר, כשסיפק לא מעט אגרופים לראשו של בן ארצו מברזיל. אבל טשיירה הגיב מצוין והשיג שליטה עוד בסיבוב הראשון.

למרות זאת, סנטוס היה שם כדי לספק חבטה לעברו של טשיירה, אך זה הצליח לקום מזה. בסיבוב השלישי טשיירה הצליח להביא למצב שהוא מבצע חניקה, ממנה סנטוס פשוט לא הצליח לצאת ונכנע. קרב אדיר.

צפו בתקציר בתחילת הידיעה.