הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: מקגרגור שבר את הרגל והפסיד לפורייה

החלקה של האירי בשניות האחרונות הכריעה את הטרילוגיה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.07.21 - 07:34

הדו קרב השלישי והמכריע בין קונור מקגרגור ודאסטין פורייה במסגרת אירוע UFC 264 בלאס וגאס הסתיים בדרמה גדולה. שניות אחדות לקראת סיומו של הסיבוב הראשון, האירי החליק, נפל ושבר את רגלו ובעצם הכריע את הטרילוגיה.

אחרי דקה וחצי של ניסיונות, מקגרגור הוריד את האמריקאי לקרקע בגיליוטינה, אך פורייה התאושש בהקדם והטיח אגרופים ביריבו. האירי חזר לעמוד על הרגליים, אך שניות לפני סיום הסיבוב הראשון, הוא עשה תנועה לא נכונה, שבר את רגלו, ובכך למעשה הסתיים הקרב בעוד ניצחון של פורייה.

פורייה, שמחזיק במאזן 6:27 בקריירה, הפסיד פעם אחת בלבד מאז 2016, לאלוף הדומיננטי לשעבר חאביב נורמגומדוב. הלוחם בן ה-32 מלואיזיאנה שזכה בעבר בתואר הזמני, יכול היה להילחם על החגורה אך בחר בקרב השלישי מול מקגרגור והסיבות ברורות. 

מקגרגור (5:22) הוא הכוכב הבלתי מעורער של אומנויות הלחימה מאז ומעולם. "הידוע לשמצה" מחזיק בכל שיאי מכירות ה"שלם וצפה" של הארגון, כאשר גם באוקטגון עצמו עמד בהבטחתו כשהפך לראשון שמחזיק בשתי חגורות אליפות בו זמנית. למרות זאת, האירי בן ה-32 נלחם שלוש פעמים וניצח פעם אחת בלבד מאז אותו ערב היסטורי בנובמבר 2016, כשהביס את אדי אלבארז בדרך לזכייה בתואר.

מקגרגור, יש לציין, לא היה "צריך להילחם" לאחר שדורג במקום הראשון בטבלת האתלטים העשירים ביותר של מגזין פורבס. למרות זאת, האירי שוב מוכיח מאיזו חומר הוא עשוי, כשהעתיק את מחנה האימונים שלו לארה"ב והשאיר את הסחות הדעת מאחור, בניסיון לעשות עוד ריצה לתואר ולשים עוד חותמת על דפי ההיסטוריה, אך הוא ייאלץ לחכות.