הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

האצבע המשולשת וההקנטה: סערת מקגרגור

האירי הקניט את אישתו של פורייה שענתה. העימות אחרי הקרב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.07.21 - 09:32

שוב הפסיד: כמו בכל קרב, קונור מקגרגור הרעיף טראש טוק כלפי דאסטין פורייה. הוא טען שיגרום לו להסתובב סביב האוקטגון כמו כלב, הבטיח שיביס אותו, אבל בפעם השניה ברצף הפסיד, אחרי ששבר את הרגל כבר בסיבוב השני.

פורייה ממש לא ריחם על האירי וכינה אותו חלאה בסיום הקרב וטען שקארמה היא מראה והיא התפוצצה בפניו של מקגרגור. האירי מצדו, המשיך עם הטראש טוק למרות שנאלץ לעזוב את האוקטגון בעזרת כיסא גלגלים: "זה לא נגמר, אם צריך, אסיים את זה מחוץ לאוקטגון, אבל אני אטפל באופן אישי בפורייה".

בסיום הקרב, מקגרגור שוב עמד במרכז של סערה כשהקניט את פורייה וטען בראיון בסיום הקרב: "אישתך כותבת לי הודעות ב-DM". אישתו של פורייה לא נותרה חייבת והניפה אצבע משולשת אל עבר הלוחם האירי, לקול שריקות בוז של הקהל נגד קונור.

בסיום, דינה ווייט גינה את ההתנהגות של מקגרגור: "צריך להשאיר את המשפחות והנשים מחוץ לטראש טוק. לא אהבתי את ההתנהגות של מקגרגור, זה דברים שצריכים להישאר מחוץ לאוקטגון".

לאחר הקרב, התברר שקונור יעבור ניתוח כבר בשבוע הקרוב ברגלו וצפויה לו תקופת החלמה ארוכה, אך ייתכן שהטרילוגיה מול פורייה עדיין לא הגיעה לסיום, כשנשיא ה-UFC, דינה ווייט, טען שקרב רביעי בין השניים הוא בהחלט אופציה.

בינתיים, יריביו של מקגרגור חגגו את ההפסד שלו. חאביב נורמגומדוב צייץ בטוויטר: "הטוב תמיד מנצח את הרע. שמח מאוד בשביל דאסטין ומקווה שתזכה בחגורה בסיום השנה". פלויד מייוות'ר, עוד יריב ותיק, העלה תמונה לאינסטגרם של טופס הימור שלו על ניצחון של פורייה, טופס שסידר לו זכייה של 35 אלף דולר.

היוטיובר, לוגן פול, שנאבק בעצמו בקרבות MMA פתח דיון ברשתות וכבר "קבר" את הקריירה של מקגרגור: "מדהים לראות כוכב פורץ כלכ ך מהר ונופל שנים לאחר מכן. המצב של מקגרגור הוא עצוב. RIP לקריירה של קונור מקגרגור".