הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

היסטוריה: לוחם ישראלי יתמודד בקרב המרכזי

שמעון סמוטריצקי ינסה להשיג חוזה ב-UFC במעמד הגדול ביותר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.09.21 - 12:30
(צילום: יח"צ)
(צילום: יח"צ)
תחילת כתבה

היסטוריה. לוחם ה-MMA שמעון סמוטריצקי יתמודד ב-5 באוקטובר בתכנית "הקונטנדר" של דיינה ווייט על חוזה ב-UFC, ואתמול (שבת) הארגון הפופולרי בעולם בענף הכריז שהלוחם הישראלי יתמודד בקרב המרכזי של האירוע ובכך יהיה הישראלי הראשון אי פעם שנלחם בקרב המרכזי באירוע של ה-UFC.

בנוסף לכך, "המתנקש" בן ה-20, לו יש מאזן שבעה ניצחונות ואפס הפסדים, יתמודד מול מייק מאלוט (6-1-1) הקנדי בן ה-30 ויהפוך גם לאחד הלוחמים הצעירים באופן כללי שאי פעם נלחמו בקרב המרכזי באירוע של UFC. אם סמוטריצקי ינצח וישיג את החוזה, הוא יהיה אחד הלוחמים הצעירים אי פעם בסגל הרשמי של הארגון.

סמוטריצקי סיפר בהתרגשות: "זה רגע היסטורי ומעמד מטורף. כל העיניים הולכות להיות עליי והלחץ הוא גדול, אבל אני בטוח בעצמי וביכולות שלי. אני הולך להביא הביתה את הניצחון ואת החוזה ב-UFC ואמשיך לעשות היסטוריה".

כמו כן, אל הלוחם הישראלי הצטרפו בימים האחרונים צוות המאמנים שלו מישראל מושיק קידר ודודי בן זקן, שיהיו בפינה שלו במהלך הקרב. בנוסף, אלוף ה-UFC לשעבר במשקל כבד פרנק מיר עוזר לסמוטריצקי להתכונן לקרב החשוב, כאשר הישראלי מגביר את קצב האימונים ביישורת האחרונה של מחנה האימונים שמתקיים במכון "סינדיקייט" בלאס וגאס.