הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תוך 39 שניות: סמוטריצקי לא יהיה ב-UFC

הישראלי נוצח ב"גיליוטינה" ע"י מייק מאלוט. צפו בקרב המלא

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.10.21 - 06:42

זה היה קצר, קצר מדי: הלוחם הישראלי, שמעון סמוטריצקי, נוצח הלילה (בין שלישי לרביעי) בקרב המרכזי של התכנית "קונטנדר", תוך 39 שניות בלבד, מול יריבו הקנדי מייק מאלוט. המשמעות: סמוטריצקי איבד, לפי שעה, את ההזדמנות להיכנס ל-UFC, ארגון ה-MMA הגדול בעולם.

הקרב, כאמור, לא נמשך זמן רב: מאלוט הקנדי תקף מהר מאוד, והגיע לאחיזת החנק (המכונה גם "גיליוטינה", בשל לפיתת הצוואר) שהותירה את סמוטריצקי במלכוד. אחרי שניות ספורות, הישראלי נכנע - ומאלוט ניצח בקרב וימשיך הלאה בדרך ל-UFC.

סמוטריצקי ספג את הפסד הבכורה שלו בקריירה המקצוענית, אחרי שהגיע לקרב עם מאזן של 0:7. בשבועות האחרונים סמוטריצקי התאמן באחד ממכוני אומנויות הלחימה הבכירים בארצות הברית - "סינדיקייט". יחד איתו התאמן גם הישראלי שכבר שייך לסגל של ה-UFC, נתן לוי, לו כאמור כבר משוריין קרב בכורה בנובמבר.

למרות גילו הצעיר, סמוטריצקי הספיק לא מעט כאשר בעברו נלחם בארגון ה-MMA הידוע BELLATOR, זכה בעבר באליפות ישראל בג'יו ג'יטסו, אליפות ישראל בקיקבוקס, אליפות ישראל עד גיל 23 בהיאבקות קלאסית, אליפות העולם ו-3 פעמים אליפות אירופה לנוער בג'יו ג'יטסו ברזילאי. כעת, הוא יחכה להזדמנות הבאה - על מנת להגיע לבמה המרכזית של אמנויות הלחימה.