הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: ניצחון בנוקאאוט טכני לבליידס

"רייזור" גבר על דאוקאוס. ניצחון לבארברנה על בראון באחד מקרבות השנה

גבע ינקלביץ'  27.03.22 - 12:28

תגיות: UFC פייט נייט

UFC פייט נייט שהתרחש הלילה (בין שבת לראשון) הבטיח ולא איכזב. לא פחות מעשרים אלף אנשים מילאו את האולם באוהיו כדי לצפות בערב קרבות נהדר, שבמוקד שלו: קרטיס בליידס גבר על כריס דאוקאוס ב-TKO מרשים בתחילת הסיבוב השני של הקרב. במה שזכה בתואר הקרב של הערב, בריאן בארברנה ניצח את מאט בראון, יליד אוהיו, בהחלטת שופטים מחולקת, בתום שלושה סיבובים מרגשים ומרתקים.

קרטיס בליידס (16-3-1) ניצח את כריס דאוקאוס (12-5) ב-TKO
קרב שהחל עם סיבוב ראשון יחסית פושר של השניים, במהלכו לא היה ניסיון טייקדאון אחד מבין הצדדים ורובו התנהל על הרגליים, הסתיים לבסוף תוך 17 שניות בסיבוב השני, עם אגרוף אחד שהפיל את דאוקאוס לרצפה. משם בליידס עט על יריבו, עם אגרופים שהכריחו את הרב דין השופט לעצור את הקרב לטובת בריאותו של דאוקאוס.

מדובר בניצחון ה-11 של בליידס בנוקאאוט בקריירה והשני ברציפות למדורג רביעי ברשימת הטוענים לכתר של פרנסיס אנגאנו במשקל כבד. מנגד, הפסד חמישי בקריירה ושני ברציפות לדאוקאוס, לאחר שהפסיד בנוקאאוט גם לדרק לואיס לפני כשלושה חודשים.

בריאן בארברנה (16-8) ניצח את מאט בראון (23-19) בהחלטת שופטים מחולקת
תוצאת הסיום של הקרב הזה איכזבה לא מעט אנשים בניישן וייד ארנה בקולומבוס אוהיו, שרצו לראות את הגיבור המקומי והוותיק גובר על יריבו. למרות חמישה טייקדאונס, בראון, שנלחם בקרב ה-43 בקריירה שלו, בגיל 41, פשוט ספג הרבה יותר מכות וסיפק פחות מיריבו בשני הסיבובים האחרונים.

לבסוף, החלטת השופטים המחולקת היא מה שקבע את תוצאתו של אחד הקרבות הטובים ביותר שהיו השנה ב-UFC. בסרטון למטה תוכלו לראות את הדקה האחרונה של הקרב, שלמרות התוצאה המאכזבת שלו מבחינת הקהל הביתי, גרם לאוהדים ביציעים להריע לשני הלוחמים המצטיינים של הערב.

צפו בסיומו של הקרב האדיר>>>

אלכסה גראסו (14-3) ניצחה את ג'ואן ווד (15-8) בחניקה אחורית
המקסיקנית, עם ניצחון שלישי ברציפות מאז הפסידה לקרלה אספרזה, הייתה יותר טובה מיריבתה לאורך כל הקרב, שנמשך מעט מתחת לארבע דקות, לפני שגראסו ניצלה חוסר עירנית הגנתית של הסקוטית כדי לשטח את יריבתה ולהכניע אותה בעזרת חניקה כבר בסיבוב הראשון.

זהו ההפסד השלישי ברציפות של ווד, שנמצאת בתקופה לא טובה מבחינתה, כשרשמה ארבעה ניצחונות בלבד בעשרת הקרבות האחרונים שלה. אגב, חמישה מתוך שמונת ההפסדים שלה בקריירה הגיעו דרך הכנעה על צורותיה השונות.

בתוצאות נוספות בקארד המרכזי, קאי קארה פראנס גבר על אסקר אסקרוב בהחלטת שופטים. ניל מאגני ומארק דיאקיאסה גברו על מקס גריפין ו-ויאצ'סלאב בורשצ'ב (בהתאמה) בצורה דומה.

צפו בניצחון של גראסו על ווד>>>