אחד מהשיא: שער 27 לזהבי בהפסד גוואנגז'ו

צפו: הכוכב הישראלי הבקיע בבעיטה חופשית ב-3:1 לשאנדונג

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.10.19 - 14:30
תחילת כתבה

ערן זהבי רחוק רק שני שערים משבירת שיא הכיבושים בליגה הסינית. זו הכותרת המרכזית ממשחקה של קבוצתו, גוואנגז'ו R&F, שספגה היום (שבת) הפסד נוסף, 3:1 לרגליה של שאנדונג לוננג. זהבי כבש בתוספת הזמן את השער המצמק, בבעיטה חופשית נהדרת.

כהרגלה, הקבוצה של דראגן סטויקוביץ' הציגה משחק הגנתי די נרפה (בטור שערי החובה יש לה כבר 62 ספיגות), וגם בהתקפה לא הצליחה באמת לבטא את עצמה. מי שניצל את המצב היום היה מרואן פלאיני, הבלגי הבינלאומי שהגיע לשאנדונג ממנצ'סטר יונייטד, שרשם בישול ושער לזכות הקבוצה של לי צ'אופנג.

השער של חלוץ נבחרת ישראל היה ה-27 שלו בליגה, אחד פחות מהשיא של אלקסון ושניים מהאפשרות לשבור את שיא הכיבושים בליגה הסינית, כפי שעשה בליגה הישראלית לפני שלוש שנים.

מהלך המשחק
שער ראשון לשאנדונג!
אחרי שליטה של הקבוצה האורחת, ליו בינבין קיבל את הכדור לבדו, השוער צ'נג יוליי השמיט אל שערו הוא, ו-0:1 לכתומים בדקה ה-21. בתוספת הזמן של המחצית הראשונה הגיע גם השער השני! פלאיני הניח כדור לראול גדש שירה כדור אדיר לרשת המקומית, 0:2 לשאנדונג בהפסקה. במחצית השנייה הגיע גם השער השלישי: מרואן פלאיני נגח מקרוב פנימה, וזו כבר תבוסה ל-R&F. דקה בתוספת הזמן, ערן זהבי קיבל בעיטה חופשית ושלח טיל מדויק לחיבורים. 3:1, שער מס' 27 לחלוץ הנבחרת במדי קבוצתו.