הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לא מסתכנות: חיפה והפועל ת"א ביטלו אימון

בעקבות הנחיות משרד הבריאות, גם נתניה הודיעה כי לא תתאמן

כתבי אתר ערוץ הספורט  14.03.20 - 21:27

לאחר הפסקת משחקי ליגת העל עד להודעה חדשה, בעקבות התפטשות נגיף הקורונה בישראל, נראה כי גם אימונים סדירים לא ייערכו בזמן הקרוב. הפועל תל אביב, מכבי חיפה, מכבי נתניה והפועל חיפה הודיעו הערב (שבת) באופן רשמי כי בוטל האימון שהיה אמור להיערך ביום ראשון.

זמן קצר אחרי שנודע על הפסקת המשחקים, הבהיר משרד הבריאות כי הקבוצות רשאיות אמנם להתאמן, אבל ללא מגע פיזי בין השחקנים. לפיכך, החליטו המועדונים כי אין טעם להסתכן - והשחקנים הישארו בבתיהם עד להודעה חדשה. "הודעה על המשך הפעילות במועדון תימסר בהמשך", נמסר מהפועל תל אביב.

כזכור, על פי הודעת מנהלת הליגה, הערכת מצב מחודשת לגבי אפשרות חזרת הכדורגל בישראל תיעשה לקראת סוף חודש מרץ, כאשר התקווה היא שיהיה ניתן לשוב למגרשים בתחילת חודש אפריל.

"בעת זו, בה אנו נמצאים בעיצומו של משבר עולמי, על כולנו לנהוג באחריות ולהשמע להנחיות הגופים המקצועיים על מנת לשמור על בריאות הציבור", מסר יו"ר המנהלת ארז כלפון, "הכדורגל מהווה ציר מרכזי בחברה הישראלית ועצירתו מסמלת את המשבר הקשה אשר פוקד אותנו, אולם אנו בטוחים כי בהתנהגות אחראית נוכל להתמודד עם הוירוס שתקף אותנו ולחזור לשגרה מחוזקים".

"אנו ממשיכים להיות בקשר רציף עם כל הגורמים המקצועיים ונקווה כי המשבר יחלוף במהרה ונוכל לשוב ולקיים את משחק הכדורגל האהוב כל כך על כולנו. אני מאחל בריאות איתנה לכל עם ישראל ומייחל כי נצא מחוזקים מהמשבר שפוקד אותנו. שבת שלום לכולם", סיכם יו"ר המנהלת.