הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מגלה עתידות: מי תנצח בין בית"ר לסכנין?

נעזרנו בפוטבול מנג'ר על מנת לחזות את התוצאה של המשחק המרכזי. התשובה בפנים

מתן שקרוב  22.01.18 - 17:35
תחילת כתבהמשחק המנג'ר, למי שלא מכיר, זהו משחק אשר מדמה אימון קבוצת כדורגל בצורה המדויקת ביותר האפשרית. אם זה בעניינים כספיים, טקטיים ואפילו מהמשחק האחרון גם חברתיים. הערב (שני) ייצא לדרך המפגש בין מכבי תל אביב למכבי נתניה. לקראת המשחק בין שתי הקבוצות (21:00, שידור ישיר בערוץ הספורט), החלטנו לתת למשחק "פוטבול מנג'ר" להראות את יכולותיו ולבדוק בעזרתו את הכלים הטקטיים שיש לשתי הקבוצות ואף לנסות ולחזות את תוצאות המשחק.

המשחק המסקרן של המחזור הזה ללא כל ספק הוא המשחק שיתקיים הערב בטדי. שתי קבוצות שמגיעות במגמות הפוכות לגמרי כשסכנין אף החליפה מאמן וטל בנין יעמוד על הקווים הערב. לקחנו את ההרכבים המשוערים של שתי הקבוצות וניסינו על פי זה לנסות ולברר מה יקרה הערב בטדי.

סכנין מגיעה עם 4-4-2 קלאסי שיוביל ללחץ ולהתלהבות גדולה שלהם בפתיחה, במיוחד בעקבות העובדה שזגורי ומוגרבי פותחים יחד. זגורי הראה זאת בסימולציה שערכנו שכבר בדקה ה-14 ניצל בישול גדול של חלאיילה שהגיע השבוע מבאר שבע בהשאלה בכדי לנגוח פנימה ולהעלות את סכנין ליתרון מהיר . ההתלהבות דעכה מהר ובית"ר ירושלים חזרה לעניינים, וחן עזרא קיבל בישול משכטר וכבש כשנכנס למרכז, דבר שיעזור מאוד לבית"ר הערב אם יעשה זאת. המשך המחצית הגיע ללא הזדמנויות לשני הצדדים.

המשחקים בין בני סכנין לבית"ר ירושלים ידועים כבר שנים כמאוד סוערים גם מחוץ וגם בתוך המגרש. הוכחה לכך ראינו בסימולציה כאשר חאלד חלאיילה , מלך הכרטיסים הצהובים של הליגה בכל הזמנים, הורחק אחרי כרטיס צהוב שני. המשחק הפיזי נמשך כאשר איתי שכטר נפצע והוחלף בוראן בלית ברירה, בתקווה עבור בית"ר שהדבר הזה לא יקרה הערב.
 
לאורך השנים האמוציות במשחק הזה הלכו וגברו ולמרות זאת ראינו כדורגל גדול כמו המשחק של סכנין בסיבוב הראשון והתבוסה שבית"ר הנחילה לה בפלייאוף בשנה שעברה. הסימולציה הוכיחה אחרת מכיוון ששתי הקבוצות לא ממש הצליחו להתעלות לרמת כדורגל גבוהה במיוחד. סכנין עוד הספיקה להחמיץ החמצה גדולה, ואז הגיע הרגע הגדול של יעקב בריהון. בדקה ה95 בית"ר יצאה למתפרצת שאותה סיים בריהון בקלות מול השוער וניצח לבית"ר את הסימולציה באופן דרמטי. עד כה העונה יעקב בריהון לא הרשים, אבל אולי הערב זה יהיה הצ'אנס שלו להוכיח ולנצח עבור בית"ר את המשחק.

מה שבטוח, הערב בטדי מצפה משחק סוער ומעניין מאוד, בני סכנין תנסה לבוא ולפתוח חזק כדי להמם את בית"ר, ובואו נקווה לכדורגל טוב ולא למשחק אלים וסוער.