הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מגלה עתידות: מי תנצח בין בית"ר לב"ש?

החלטנו לתת למשחק "פוטבול מנג'ר" להראות את יכולותיו ולבדוק בעזרתו את הכלים הטקטיים שיש לשתי הקבוצות ואף לנסות ולחזות את תוצאות המשחק הערב

מתן שקרוב  25.02.18 - 15:50
תחילת כתבהמשחק הפוטבול מנג'ר, למי שלא מכיר, זהו משחק אשר מדמה אימון קבוצת כדורגל בצורה המדויקת ביותר האפשרית. אם זה בעניינים כספיים, טקטיים ואפילו מהמשחק האחרון גם חברתיים. הערב (שלישי) ייצא לדרך המפגש בין הפועל ב"ש לבית"ר ירושלים. לקראת המשחק בין שתי הקבוצות (21:00, שידור ישיר ב- SPORT5), החלטנו לתת למשחק "פוטבול מנג'ר" להראות את יכולותיו ולבדוק בעזרתו את הכלים הטקטיים שיש לשתי הקבוצות ואף לנסות ולחזות את תוצאות המשחק.

משחק העונה שיתקיים הערב באצטדיון טרנר יהיה משחק מאוד חשוב עבור שתי הקבוצות הללו שמחכות להכרעה כלשהי על מנת לעבור את מכבי ת"א שעלתה לפסגה אמש. הפועל ב"ש מקווה להמשיך את המומנטום האדיר שלה בטרנר ולא להפסיד שם הפעם, בית"ר ירושלים חייבת לנצח ולהדהים את ב"ש על מנת להישאר עם מבט חיובי לעבר הצמרת הגבוהה. על הנייר מדובר במשחק שאמור להיות מהטובים ביותר העונה מבחינת היכולת- ואנחנו מקווים שאכן זה מה שיקרה הערב.

בסימולציה ניתן לראות שהפועל ב"ש בעטה הרבה יותר לשער ולמסגרת, דבר שמסביר את הניצחון שלה, 1:3. אך הניצחון הזה לא היה קל כאשר גם בית"ר ירושלים יכלה להיות מאוכזבת כי היא לא הצליחה לתרגם את העובדה שהייתה קרובה לב"ש באחוזי ההחזקה בכדור לשערים חוץ ממהלך אחד של איתי שכטר.

  שתי הקבוצות שלטו בכדור באופן שווה, עם 50 אחוזי החזקה בכדור, דבר שבית"ר ירושלים תנסה לשאוף אליו  גם הערב אך ספק אם תצליח זאת בעקבות שיטת המשחק של ב"ש בטרנר. על פי זרימת ההתקפות של שתי הקבוצות, שתיהן שיחקו הרבה יותר מהאגפים, ובבית"ר ירושלים יש שחקני אגפים לא רעים בכלל.

למרות זאת, היתרון של ב"ש מהאגפים הוא ברור יותר וזה גם מה שהביא לה את הניצחון בסימולציה וגם במשחקים האחרונים. דבר נוסף שיכול לעבוד מבחינתה של  הפועל ב"ש, חנן ממן ודן אייבנדר  אשר ייכנסו מהקו השני לרחבה וינסו לאיים על השער. בסימולציה אייבנדר עשה זאת נהדר וכבש את השער הראשון של ב"ש. גם וואקמה ושהר היו נפלאים וכבשו שער כל אחד ממצבים קלים מאוד - דבר שמראה שההגנה של בית"ר בהחלט תצטרך להיות במיטבה הערב אל מול הכניסות לעומק של השחקנים של ברק בכר.