הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שימו עליהם עין: כישרונות המונדיאל במנג'ר

מי הם הכוכבים העולים על פי סימולציית משחק הכדורגל?

מתן שקרוב  13.06.18 - 15:24
תחילת כתבהההתרגשות בשיאה, מחר זה מתחיל . מונדיאל 2018 ייפתח מחר ברוסיה ובין כל השחקנים שיתרוצצו על המגרש יש כמה שחקנים שיהיה שווה לשים אליהם לב בצורה מאוד קפדנית. המנג'ר נעזר ברשת סקאוטים ברחבי העולם אשר מדרגים את יכולות השחקנים, כך שחקני המנג'ר זכו להכיר לפניי שאר העולם את רוברט לבנדובסקי שפרץ במשחק כשעוד שיחק בלך פוזנן הפולנית, או אפילו מרקוס ברג השוודי. בצורה זו  יש לא מעט שחקנים אשר מתגלים לראשונה דרך המשחק. לקחנו את משחק סימולציית אימון הכדורגל פוטבול מנג'ר כדי להראות דרכו את השחקנים האלה ואת הדרך האפשרית שלהם אל הטופ העולמי דרך הטורניר הזה.
פיונה סיסטו, 23, דנמרק
שחקנה של סלטה ויגו. הקשר הימני הזה שיכול לשחק גם בשמאל הוא אחד השחקנים האהובים ביותר על שחקני פוטבול מנג'ר בשנים האחרונות. כשהתחיל את הקריירה בקבוצת מיטיידלנד היכולות המופלאות שלו נראו לכל כאשר כבש שם ארבעה שערים והוביל את הקבוצה לאליפות היסטורית. לאחר מכן סלטה ויגו רכשה אותו. אם בעונה הראשונה היו לו בעיות התאקלמות קלות , העונה השנייה הייתה הפריצה האמיתית שלו. בעונה האחרונה הוא בישל עשרה בישולים נהדרים והרבה תשבוחות. אם ייתן מונדיאל טוב יחד עם הנבחרת שלו שבה הוא אחד הכשרונות הגדולים והמסקרנים - זו בהחלט העונה האחרונה שלו בסלטה ויגו, אולי אפילו עד סוף הקיץ הוא כבר לא יהיה שם.

אנדריה זיבקוביץ', 21, סרביה
שחקנה של בנפיקה ליסבון. כל מי ששיחק במנג'ר בשלוש או ארבע השנים האחרונות מכיר את הילד הצעיר מפרטיזן בלגרד ששיגע את עולם המנג'ר. בשנת 2016 בנפיקה שילמה עליו 6.5 מיליון יורו לפרטיזן בלגרד כדי להביאו לליסבון, ומאז הוא מנסה להראות את עצמו בעולם המציאותי של הכדורגל. בליגה הפורטוגלית השנה הוא כבש שלושה שערים ובישל ארבעה, בדרך למאבק על אליפות עם בנפיקה שנגמר בסגנות לפורטו. לסרביה יש בית לא קל במונדיאל אבל אם היא תשכיל להשתמש בבחור הצעיר הזה בחוכמה, אולי היא תוכל להראות את הניצוצות המובטחים.

איסמעיליה סאר, 20, סנגל
ראן היא אולי לא הקבוצה הגדולה ביותר בתולדות הכדורגל הצרפתי, אבל היא חממת כישרונות לא קטנה. אחד השחקנים המיוחדים בקבוצה הזו הוא איסמעיליה סאר שינסה להיות גם ההפתעה של סנגל במונדיאל הזה. סנגל נמצאת בבית שבו כנראה לא תעלה לשלב הבא, אבל עם הובלתו של סאדיו מאנה, אולי בעזרתו של סאר,  היא יכולה לעשות בעיות לנבחרות של קולומביה ופולין. אם סאר יקבל דקות במונדיאל הזה יכול להיות שהמעבר שלו לראן שקרה רק בשנה שעברה, לא יהיה האחרון.

אדסון אלברז, 20, מקסיקו
מהשחקנים הצעירים ביותר בסגל המקסיקני , וכבר יש לו תשע הופעות ושער אחד בנבחרת. בלם שמשחק בקבוצת אמריקה ממקסיקו ומוביל את ההגנה של אחת הקבוצות הטובות ביותר במדינה כבר מגיל 18. ככל הנראה לא אמור לפתוח בהרכב במשחק הראשון במונדיאל אבל מדובר בהחלט בכישרון שצריך לשים אליו לב בנבחרת כל כך ברוכת כישרונות כמו הנבחרת המקסיקנית.

הרבה כשרונות ירוצו החל ממחר על הדשא ברוסיה, ולא מעט מהם מוכרים. אם השחקנים כאן יפרצו לתודעת כולם במונדיאל הזה, אל תשכחו איפה שמעתם את השם הזה לראשונה.