הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פוטבול מנג'ר: הסמבה תגיע למונדיאל?

מי תנצח: ברזיל או שוויץ? נתנו לסימולציה להחליט

מתן שקרוב  17.06.18 - 11:57
תחילת כתבהפוטבול מנג'ר, למי שאינו מכיר, זהו משחק אשר מדמה אימון קבוצת כדורגל בצורה המדויקת והאפשרית ביותר. אם זה בעניינים כספיים, טקטיים ואפילו מהמשחק האחרון גם חברתיים. החלטנו לתת למשחק להראות את יכולותיו ולבדוק בעזרתו את הכלים הטקטיים שיש לשתי הקבוצות ואף לנסות ולחזות את תוצאות המשחק.

ברזיל מתייצבת הערב ברוסיה למשחק מאוד חשוב מבחינתה, לפתוח חזק את המונדיאל הזה לאחר הפיאסקו במונדיאל האחרון אצלה בבית זה משהו שמאוד חשוב לסלסאו. הם מגיעים עם ניימאר בכושר נהדר למרות פציעה קשה שעבר, ועם שחקנים נפלאים לא פחות כמו קוטיניו, פירמינו וגבריאל ז'סוס אלוף הפריימרליג.

לעומת זאת, שוויץ תנסה להקשות עם הנבחרת המנוסה שלה ולעצור את הקטר הברזילאי מלנצח, וזה יהיה קשה מאוד אם שאקירי לא יגיע למשחק. סימולציית המשחק החלה בעצלתיים, עד הדקה ה-24, ואז דזימלי הוכשל ברחבה לפנדל לשוויץ ואז הגיע אליסון ועצר את הכדור של פביאן שאר. לגבריאל ז'סוס היו כמה וכמה רגעי קסם במהלך העונה, והוא הראה שהוא אחד החלוצים הטובים ביותר בעולם.

בסימולציה שלנו הוא הראה את זה בדקה ה-45 כשכבש שער מדהים כשרץ על חצי מגרש בדרך לכבוש מול סומר את הראשון של ברזיל. מרסלו היה הגיבור הטראגי של תחילת משחק הפתיחה של ברזיל במונדיאל הקודם מול קרואטיה עם שער עצמי. הפעם בסימולציה של משחק הפתיחה הברזילאי במונדיאל הזה,  הוא שוב כובש שער עצמי שמשווה את התוצאה.

עוד עשר דקות עברו והפעם הבלם מירנדה קיבל כדור מהקרן וקבע 1:2 חשוב לברזיל.  הסימולציה לא הראתה שום דבר מעניין עד הסיום, ובסיומה ברזיל מנצחת ניצחון  קשה אבל חשוב. לברזיל יהיה קשה מאוד מול המשמעת הטקטית הנוקשה של השוויצרים, אבל בעזרת תמיכת הקהל הערב ברוסטוב היא תחפש להיות הדרום אמריקנית הראשונה שמרשימה במונדיאל הזה.